Wszystkie Aktualności

OrangeTheory - pierwsze studio HIIT otwarte!

2019.01.04 101

Orangetheory Fitness to międzynarodowa sieć klubów fitness wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie. Orangetheory Fitness ma ponad tysiąc lokalizacji na całym świece i niemal milion członków. W grudniu 2018 r. zostało otwarte pierwsze w Polsce studio marki, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku biurowym Adgar Wave, przy ulicy Gintrowskiego 53.
Studia OTF bazują na 5-strefowych treningach interwałowych, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm po-wysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, które pozwala spalać więcej kalorii niż tradycyjne ćwiczenia - nawet do 36 h po treningu.

Dzięki monitorowaniu serca, trening dopasowany jest do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, tak aby osiągał najlepsze dla siebie wyniki i spalił podczas 1h nawet do 1100 kcal!

Treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów wykorzystują różnorodne wyposażenie, w tym bieżnie marki Life Fitness oraz ergometry wioślarskie WaterRower dostarczone przez TOP-GYM, taśmy TRX, mini hantle czy bosu. Wszystko to, aby wzmocnić mięśnie i zyskać energię na cały dzień. 
Powierzchnia warszawskiego studia wynosi 322 mkw., z czego 165 mkw. zajmuje sala do ćwiczeń dla 24 osób tak, aby zagwarantować pełny komfort ćwiczącym. Za wprowadzenie marki do Polski odpowiedzialna jest firma TUF Fitness sp. Z o.o. sp. K.

W ciągu najbliższych 8 lat planowane jest uruchomienie w sumie 30 placówek w największych miastach całej Polski.

Przeczytaj także

Behapowiec Gym/Gym World w Poznaniu

Pod koniec stycznia otworzył się kolejny klub sieci Behapowiec Gym, tym razem w…

Select an option 2019.02.04

Golden Gym - klub premium w Rudzie Śląskiej

Pod koniec stycznia w Rudzie Ślaskiej otworzył swoje podwoje piękny i nowoczesny klub…

Facebook Top-Gym 2019.01.28

Marka CYBEX w ofercie TOP-GYM

Miło nam poinformować, że firma TOP-GYM, autoryzowany dystrybutor marki Life Fitness i Hammer…

Top-Gym 2019.01.15
Akceptuję →