Wszystkie Aktualności

OrangeTheory Fitness - pierwsze studio w Polsce!

2019.01.04 532

Orangetheory Fitness to międzynarodowa sieć klubów fitness wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie. Orangetheory Fitness ma ponad tysiąc lokalizacji na całym świece i niemal milion członków. W grudniu 2018 r. zostało otwarte pierwsze w Polsce studio marki, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku biurowym Adgar Wave, przy ulicy Gintrowskiego 53.
Studia OTF bazują na 5-strefowych treningach interwałowych, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm po-wysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, które pozwala spalać więcej kalorii niż tradycyjne ćwiczenia - nawet do 36 h po treningu.

Dzięki monitorowaniu serca, trening dopasowany jest do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, tak aby osiągał najlepsze dla siebie wyniki i spalił podczas 1h nawet do 1100 kcal!

Treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów wykorzystują różnorodne wyposażenie, w tym bieżnie marki Life Fitness oraz ergometry wioślarskie WaterRower dostarczone przez TOP-GYM, taśmy TRX, mini hantle czy bosu. Wszystko to, aby wzmocnić mięśnie i zyskać energię na cały dzień. 
Powierzchnia warszawskiego studia wynosi 322 mkw., z czego 165 mkw. zajmuje sala do ćwiczeń dla 24 osób tak, aby zagwarantować pełny komfort ćwiczącym. Za wprowadzenie marki do Polski odpowiedzialna jest firma TUF Fitness sp. Z o.o. sp. K.

W ciągu najbliższych 8 lat planowane jest uruchomienie w sumie 30 placówek w największych miastach całej Polski.

FOT. Ireneusz Kowal

Przeczytaj także

Klub sieci Fitness Academy z urządzeniami Life Fitness!

Z radością informujemy, że najnowszy klub sieci Fitness Academy Maślicka we Wrocławiu, został…

Top-Gym 2019.10.23

Formownia doposażona w Life Fitness i Hammer Strength!

Formownia to partnerski klub TOP-GYM, zarazem najnowocześniejszy w Pabianicach klub fitness…

Top-Gym 2019.10.10

Wideoporadnik dla inwestorów fitness - odc.1 - segmentacja i lokalizacja

  W pierwszym odcinku wideoporadnika TOP-GYM dla inwestorów fitness "Jak stworzyć…

Top-Gym 2019.10.01
Akceptuję →