Wszystkie Aktualności

Szukasz inspiracji, przyjedź na FIBO do Kolonii!

2019.03.29 215

Zapraszamy na największe globalne święto fitness & wellness- targi FIBO w Kolonii 04-07 kwietnia 2019. To coroczna dawka inspiracji, nowych rozwiązań oraz trendów - przydatna dla każdego inwestora fitness.

Na stoisku Life Fitness  zobaczyć będzie można m.in. najnowsze rozwiązania z segmentu kameralnego treningu grupowego. To trend, który od kilku lat wyraźnie zaznacza swoją obecność w klubach fitness na świecie. Pokażemy różne konfiguracje sprzętu i akcesoriów, stref i programów treningowych. Będzie to m.in. najnowsza, kompaktowa klatkę do treningu funkcjonalnego Life Fitness Synrgy 180, do ustawienia przy ścianie, co umożliwia stworzenie strefy do treningu funkcjonalnego nawet na ograniczonej przestrzeni. Z kolei marka Hammer Strength pokaże synergię różnorodnych stref treningowych m.in. treningu w zawieszeniu, treningu z ciężarem własnego ciała a także opcji przechowywania akcesoriów w różnych konfiguracjach klatki HD Athletic Bridge.

 

Life Fitness od kilku lat mocno rozwija cyfrowe rozwiązania w konsolach maszyn cardio, podłączonych do Internetu, które znacząco zwiększają motywację ćwiczących - począwszy od opcji rozrywki jak Netflix, Spotify czy YouTube, poprzez treningi  Perfomance Run oraz wirtualne kursy LifeScape, na kompatybilności z Apple Watch skończywszy. To wszystko będzie można przetestować na naszym stoisku na FIBO.

Warto zaplanować wyjazd do Kolonii, by poznać wszystkie atrakcje i nowości Life Fitness.

Ekipa TOP-GYM będzie na Państwa czekać na stoisku Life Fitness, w hali 6/ A 46 oraz C 51.

Do zobaczenia na FIBO!

Przeczytaj także

UpperCycle GX - idealna maszyna do treningu interwałowego

Ergometr UpperCycle GX umożliwia trening górnych partii mięśniowych w pozycji stojącej,…

Top-Gym 2019.04.16

Okazja! Wyprzedaż sprzętu fitness na Allegro!

Warto zaglądać do naszego sklepu na Allegro. Serdecznie zapraszamy na TOP-GYM Allegro.…

Top-Gym 2019.04.09

FitQuest - nowatorskie narzędzie do zwiększenia retencji w klubie

Z radością informujemy, że podpisaliśmy umowę z producentem FitQuest na wyłączną…

Top-Gym 2019.03.21
Akceptuję →