Wszystkie Aktualności

Wiosenne nowości w ofercie TOP-GYM

2019.03.01 842

 Już od marca w ofercie TOP-GYM znajduje się rewolucyjne urządzenie pomiarowe do analizy sprawności FitQuest made in UK,  bezcenne w każdym profesjonalny klubie fitness. To innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenie z jednej strony wspiera klientów w osiąganiu celów treningowych, a także jest nieocenioną pomocą w treningu personalnym, a z drugiej ummacnia więź klubowiczów z klubem fitness.

Poznaj szeroki wachlarz korzyści z posiadania tego urządzenia w Twoim obiekcie fitness - zapraszamy do testowania urządzenia na naszym stoisku już 7-8 marca w hotelu Marriott Centrum podczas Kongresu FEM. Zapraszamy na nasze stoisko na którym pokażemy najnowsze produkty w naszej ofercie, w tym FitQuest. Urządzenie będzie można przetestować pod czujnym okiem trenera personalnego oraz sprawdzić wszystkie atuty i korzyści, jakie niesie ze sobą zakup urządzenia FitQuest.  

Poza tym zapraszamy na prezentacje Macieja Wolnego z EmsTraining.pl, który podzieli się planami na najblizszą przyszłosć oraz debatę CEO ( piatek 8 marca g.10.00) z udziałem Macieja Wolnego, współwłaściciela TOP-GYM. Zapraszamy na FEM! 

Przeczytaj także

Cardio ma moc - poznaj Life Fitness on Demand!

Life Fitness, globalny lider w produkcji sprzętu treningowego na świecie, wprowadził zajęcia…

Facebook Top-Gym 2020.01.15

Okazja - wyprzedaż sprzętu fitness na Allegro

Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu w serwisie aukcyjnym…

Facebook Top-Gym 2020.01.13

Aktywnego roku życzy TOP-GYM

Szanowni Państwo, życzymy udanego, pomyślnego roku 2020, pełnego sukcesów zawodowych i…

Top-Gym 2020.01.03
Akceptuję →