AernoviR – CZAS NAPRAWDĘ ODETCHNĄĆ!

BEZPIECZEŃSTWO – DZIĘKI CZYSTEMU POWIETRZU W ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH

LIFE-PNG
Hammer-PNG
CYBEX-PNG
TOP-PNG

AERNOVIR PREMIUM

AernoviR Premium
 • Wydajność oczyszczania: 500 m3/godz.
 • Do 200 metrów kwadratowych na jedno urządzenie (przy wysokości sufitu 2,50 m)
 • Wymiary: wys. 78,9 cm x głęb. 30,4 cm x szer. 27,8 cm
 • Obudowa ze stali nierdzewnej
 • Pilot zdalnego sterowania w zestawie
 • Dostępne kolory: czarny, biały, srebrny

AERNOVIR BASIC PLUS

AernoviR Basic Plus
 • Wydajność oczyszczania : 320 m3/godz.
 • Do 128 metrów kwadratowych na jedno urządzenie (przy wysokości sufitu 2,50 m)
 • Wymiary: wys. 17,8 cm x głęb. 67 cm x szer. 19,4 cm
 • Dostępne kolory: czarny, biały

AERNOVIR MOBILE

AernoviR_Mobile fot
 • Wydajność oczyszczania : 115 m3/godz
 • Do 46 metrów kwadratowych na jedno urządzenie (przy wysokości sufitu 2,50 m)
 • Wymiary : wys. 16,2 cm x gł. 62 cm x szer. 16,2 cm
 • Dostępne kolory: czarny

AERNOVIR BASIC

AernoviR Basic
 • Wydajność oczyszczania: 115 m3/godz
 • Do 46 metrów kwadratowych na urządzenie (przy wysokości sufitu 2,50 m)
 • Wymiary: wys. 17,8 cm x głęb. 67 cm x szer. 19,4 cm
 • Dostępne kolory: czarny, biały, srebrny

AernoviR łączy w sobie dezynfekcję plazmową z filtrami HEPA i z węglem aktywnym. Trzy systemy w jednym urządzeniu zapewniają kompleksowy mechanizm działania, który w sposób ciągły oczyszcza powietrze.

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Opieka nad dziećmi i prowadzenie lekcji wiążą się z bliskim kontaktem. Niewidoczne gołym okiem wirusy i bakterie stanowią potencjalne zagrożenie w przedszkolach i szkołach. Patogeny uwalniane podczas oddychania i mówienia unoszą się w powietrzu przez kilka godzin i stanowią zagrożenie dla zdrowia dzieci, a także personelu dydaktycznego.

HOTELE I OBIEKTY KONFERENCYJNE

Utrzymanie reżimu sanitarnego w hotelach i obiektach konferencyjnych od czasu pandemii koronawirusa, to ogromne wyzwanie. Skuteczna dezynfekcja powietrza, na przykład w: restauracjach, gdzie serwuje się śniadania, salach konferencyjnych, strefach SPA, nie tylko zmniejsza ryzyko infekcji spowodowanych przez aerozole w powietrzu. Zapewnia także poczucie komfortu i bezpieczeństwa wśród pracowników i gości hotelowych.

BIURA WIELKOPOWIERZCHNIOWE

W pomieszczeniach, w których przebywa jednocześnie dużo pracowników, zachodzi ryzyko rozprzestrzeniania się patogenów w powietrzu w formie aerozoli. Nawet wymiana powietrza poprzez regularne wietrzenie tylko w ograniczonym stopniu oczyszcza powietrze. Ponadto powietrze w pomieszczeniach biurowych zanieczyszczone jest m.in. przez pyły wydzielane przez tonery drukarek biurowych.
Te bardzo drobne cząsteczki są szkodliwe dla oczu, skóry i dróg oddechowych.

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

W strefach produkcyjnych pracownicy często przebywają blisko siebie. Oprócz zagrożenia dla zdrowia, jakie stanowi np. koronawirus, wstrzymanie lub przerwanie produkcji może sparaliżować całe łańcuchy dostaw i postawić przedsiębiorstwa w trudnej sytuacji, prowadząc nawet do bankructwa.

KANTYNY I RESTAURACJE

AernoviR nie tylko dezaktywuje patogeny z powietrza. Urządzenia odfiltrowują i usuwają cząsteczki tłuszczu, nieprzyjemne zapachy, opary i dym. To zapewnia komfort pracy personelowi oraz zwiększa komfort przebywania w tych miejscach gościom.

SUPERMARKETY, SKLEPY, APTEKI

Ryzyko zakażenia w sklepach i supermarketach wynikające z dużej liczby osób przebywających w nich w jednym czasie, co sprawia, że należy w nich rygorystycznie przestrzegać reżimu sanitarnego. Oprócz masek ochronnych i utrzymania dystansu społecznego, profesjonalne oczyszczanie powietrza zapewni ochronę klientom i
pracownikom.

AUTOKARY, POCIĄGI I SAMOLOTY

W środkach transportu, w których zazwyczaj podróżni siedzą blisko siebie przez wiele godzin, noszenie masek ochronnych zabezpiecza w niewielkim stopniu przed chorobami. Dezynfekcja powietrza, eliminacja wirusów, bakterii i zarazków za pomocą profesjonalnego systemu do oczyszczania powietrza, oznacza dodatkową ochronę dla podróżnych i personelu.

BARY, KLUBY I DYSKOTEKI

Kluby i dyskoteki , branża rozrywkowa, to jedna z branż najciężej dotkniętych skutkami epidemii koronawirusa. Tam, gdzie goście i personel są w bliskim kontakcie, a podczas tańca i śpiewania uwalniane są patogeny niezbędne jest stałe oczyszczanie powietrza.

Potrzebujesz więcej informacji?

Katalog naszych produktów

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a w odpowiedzi otrzymasz link do pobrania naszego Katalogu.
Zapraszmy!

[caldera_form id="CF60ebda56aa52f"]