Wszystkie Aktualności

Dezynfekcja powietrza w siłowni - skutecznie chroń ćwiczących przed infekcjami

2020.07.07 498

Reżim sanitarny - dbałość o  bezpieczeństwo i komfort ćwiczących

Właściciele klubów fitness podjęli już wiele działań mających na celu ochronę przed infekcją, takich jak dokładne czyszczenie powierzchni i sprzętu oraz przestrzeganie bezpiecznej odległości i obowiązku zakrywania twarzy i ust przez kadrę siłowni.

Jest jeszcze jeden element znacznie zwiększający bezpieczeństwo treningu w klubach fitness – to dobra jakość powietrza. Dlaczego oczyszczanie powietrza w zamkniętych pomieszczeniach jest tak istotne w czasach pandemii? Otóż oficjalne zalecenia dotyczące zachowania bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, nie uwzględniają aerozoli - najmniejszych cząstek, które unoszą się w powietrzu pomieszczenia przez wiele godzin: a im większe jest stężenie wirusów i zarazków w powietrzu, tym większe ryzyko osiadania wirusów i zarazków na powierzchniach przedmiotów. A ich znaczenie i obecność podkreślają naukowcy z całego świata.

Stąd też holistyczna koncepcja higieny w zamkniętych pomieszczeniach powinna zawsze obejmować aspekt dezynfekcji powietrza.

 

Czyste i zdrowe powietrze dzięki plazmowej dezynfekcji

Innowacyjne odkażacza AernoviR made in Germany to odpowiedź na oczekiwania właścicieli klubów fitness, zapewniające dostęp do zdezynfekowanego powietrza non-stop. Urządzenia medyczne klasy 1, opracowane przez firmę schwa-medico zapewniają czyste powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Skutecznie i w sposób ciągły oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z wirusów, zarazków, bakterii i alergenów, dzięki zastosowanej profesjonalnej technologii zimnej plazmy ( którą notabene stosuje się do sterylizacji instrumentów medycznych).

Wydajność odkażaczy AernoviR i potrójne uderzenie w wirusy i zarazki

Duży wolumen czyszczenia zapewnia ciągłą dezynfekcję powietrza i zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń na powierzchniach. W zależności od przeznaczenia i metrażu pomieszczenia, AernoviR jest dostępny w czterech wersjach o wydajności począwszy od 115 metrów sześciennych do 500 metrów sześciennych na godzinę.

W odkażaczach powietrza AernoviR oprócz technologii plazmowej wbudowane są filtry HEPA oraz filtr z aktywnym węglem. Podsumowując: AernoviR uderza z potrójną siłą w wirusy i zarazki. Warto zatem oprócz profesjonalnych środków higieny i przestrzegania reżimu sanitarnego, zapewnić swojej kadrze i klubowiczom dodatkową ochronę w formie ciągłej dezynfekcji powietrza z AernoviR.

Zapytaj o ofertę i pobierz ulotkę AernoviR dezynfekcja powietrza 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Przeczytaj także

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04

Trzecie studio OrangeTheory Fitness z bieżniami Life Fitness

Nowy, trzeci już klub OrangeTheory Fitness w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 mkw, z…

Top-Gym 2020.07.28

69% klubowiczów deklaruje powrót do klubów fitness - wyniki ankiety

Co myślą  klubowicze o powrocie do treningów w obiektach fitness? Epidemia COVID-19…

Top-Gym 2020.07.23
Akceptuję →