Wszystkie Aktualności

Rowery do indoor cyclingu ICG - radość z jazdy!

2020.03.24 550

Cieszymy się, że możemy zaproponować najlepsze, najbardziej zaawansowane i renomowane rowery do indoor cyclingu marki ICG (dawniej Tomahawk), która trzy lata temu dołączyły do rodziny marek Life Fitness. 

W indoor cycling każdy może trenować na swoim poziomie wytrenowania oraz we własnym tempie. Indoor Cycling to idealny trening cardio, żadna inna aktywność nie spala tyle kalorii, co porządna sesja rowerowa.

Dlaczego warto trenować indoor cycling? 

Gdy trenujemy indoor cyclig nie tylko spalimy obłędną liczbę kalorii, ale  też wytrenujemy wiele grup mięśniowych jednocześnie: uda, pośladki, brzuch i ramiona. Poza tym indoor cycling jest przyjazny dla stawów w porównaniu do innych sportów wytrzymałościowych, co znaczy że podczas sesji rowerowej nasze kolana i biodra są mniej obciążone.

Rower do indoor cycling IC7 klasa sama w sobie 

IC7 to flagowy, wielokrotnie nagradzany  i najbardziej zaawansowany rower  do Indoor Cyclingu. Nowatorski przyciągający wzrok design łączy się  z funkcjonalnością,  oferuje superprecyzyjny pomiar mocy dzięki opatentowanemu systemowi WattRate®, 100-stopniowy opór magnetyczny oraz opatentowany system Coach By Color® z generatorem prądu umożliwiającym wyświetlenie strefy treningowych opartych na mocy za pomocą pięciu kolorów widocznych dla ćwiczącego i instruktora.

Ponadto rowery ICG to 

  • doskonała biomechanika
  • nowoczesny unikalny design zapewniający komfortowy trening
  • dokładna regulacja ustawień
  • wygodne uchwyty regulacji
  • ergonomiczna kierownica 
  • niespotykany w innych rowerach współczynnik Q: 155 mm, czyli odległość między pedałami, taka jak w rowerze do jazdy w terenie. 

Monitoruj trening indoor cycling i korzystaj z dedykowanych treningów!

Na rowerach do indoor cyclingu wykonasz efektywny trening cardio w domu lub klubie na zajęciach grupowych.  Life Fitness powered by ICG wspiera entuzjastów treningu rowerowego, mogą skorzystać z aplikacji ICG Training App, która ma wiele rozbudowanych funkcji, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia trening.  Zobacz, jak korzystać z aplikacji ICG Training App Dokładna specyfikacja modelu IC7

Oferujemy nowe rowery do indoor cyclingu  Life Fitness powered by ICG®️ : , m.in IC7, IC5, IC6  - zobacz ich charakterystykę  oraz  regenerowane, które wyglądają i pracują jak nowe  ( sprawdź nasze aukcje z rowerami regenerowanymi do indoor cyclingu   www.top-gym.pl/allegro) lub skontaktuj się z m.wolny@top-gym.pl  +48 668018040

 

 

Przeczytaj także

Rekord Ironman w warunkach domowych pobity z Life Fitness!

Miesiące ciężkich przygotowań, perfekcyjne przygotowanie eventu, szczytny charytatywny cel i…

Facebook Top-Gym 2020.05.27

Ścianki ochronne do strefy cardio

 Przygotowania do otwarcia klubów ruszyły już pełną parą! Wszyscy nie możemy się…

Top-Gym 2020.05.21

Jak działa TOP-GYM w czasie koronawirusa?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu  z właścicielem TOP-GYM. Maciejem Wolnym, w którym…

Top-Gym 2020.05.14
Akceptuję →