Wszystkie Aktualności

Wiosenne nowości w ofercie TOP-GYM

2019.03.01 1239

 Już od marca w ofercie TOP-GYM znajduje się rewolucyjne urządzenie pomiarowe do analizy sprawności FitQuest made in UK,  bezcenne w każdym profesjonalny klubie fitness. To innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenie z jednej strony wspiera klientów w osiąganiu celów treningowych, a także jest nieocenioną pomocą w treningu personalnym, a z drugiej ummacnia więź klubowiczów z klubem fitness.

Poznaj szeroki wachlarz korzyści z posiadania tego urządzenia w Twoim obiekcie fitness - zapraszamy do testowania urządzenia na naszym stoisku już 7-8 marca w hotelu Marriott Centrum podczas Kongresu FEM. Zapraszamy na nasze stoisko na którym pokażemy najnowsze produkty w naszej ofercie, w tym FitQuest. Urządzenie będzie można przetestować pod czujnym okiem trenera personalnego oraz sprawdzić wszystkie atuty i korzyści, jakie niesie ze sobą zakup urządzenia FitQuest.  

Poza tym zapraszamy na prezentacje Macieja Wolnego z EmsTraining.pl, który podzieli się planami na najblizszą przyszłosć oraz debatę CEO ( piatek 8 marca g.10.00) z udziałem Macieja Wolnego, współwłaściciela TOP-GYM. Zapraszamy na FEM! 

Przeczytaj także

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04

Trzecie studio OrangeTheory Fitness z bieżniami Life Fitness

Nowy, trzeci już klub OrangeTheory Fitness w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 mkw, z…

Top-Gym 2020.07.28

69% klubowiczów deklaruje powrót do klubów fitness - wyniki ankiety

Co myślą  klubowicze o powrocie do treningów w obiektach fitness? Epidemia COVID-19…

Top-Gym 2020.07.23
Akceptuję →