Odetchnij z ulgą – czyste powietrze na codzień

top-gym

3 czerwca 2020

odetchnij z ulgą

Dezynfekuj powietrze za pomocą plazmy – na bieżąco, w obecności Twoich Pracowników i Klientów.  Nie czekaj aż wirusy i bakterie dostaną się do dróg oddechowych osób przebywających w pomieszczeniach Twojej firmy, biura, siłowni, siłowni hotelowej, lub osiądą na przedmiotach. Odetchnij z ulgą dzięki odkażaczom powietrza AernoviR.

Podnieś poziom bezpieczeństwa Twoich Pracowników i Klientów, stosując oczyszczacze powietrza AernoviR.Zastosowana w nich zimna plazma likwiduje wirusy, bakterie, a także pyłki wywołujące alergie, czy nieprzyjemne zapachy.

Skuteczna dezaktywacja wirusów, zarazków i nieprzyjemnych zapachów

Odkażacze powietrza AernoviR, dezaktywują wirusy, eliminują bakterie, patogeny, pyłki, oraz nieprzyjemne zapachy z powietrza dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii niskotemperaturowej plazmy. To niezwykle istotne w miejscach, gdzie przebywa wiele osób jednocześnie. Co istone: zapobiegają osiadaniu wirusów na powierzchniach.

Urządzenia AernoviR, przeznaczone do eksploatacji 24/7, znajdują zastosowanie m.in. w biurach, siłowniach, na salach operacyjnych, czy w placówkach zdrowotnych. Słowem, wszędzie tam, gdzie kluczowe jest zapewnienie ciągłości działania firmy, jak np. zakłady produkcyjne.

 Odkażacze powietrza AernoviR made in Germany to wyrób medyczny, klasy I 93/42 EWG.

AernoviR – Twój skuteczny sojusznik w walce z wirusami, bakteriami i zanieczyszczeniami w powietrzu.

Pobierz ulotkę AernoviR dezynfekcja powietrza, zapytaj o ofertę m.wolny@top-gym.pl +48 668 018 040  

Zapraszamy do kontaktu! 

PRZECZYTAJ TAKŻE