Najem długoterminowy sprzętu fitness

Płać w stałych ratach za sprzęt cardio na siłownię.

Nie martw się o gwarancję i serwis. Wpłata początkowa od 20 % .

Płać tylko za użytkowanie maszyny, a my zajmiemy się resztą.

Długoterminowy najem maszyn fitness

We współpracy z FIT-CREDIT proponujemy unikalny produkt, który wyróżnia się elastycznością a także bogatym wachlarzem korzyści dla najemcy.  W naszej ofercie otrzymujesz maszyny cardio po pełnej regeneracji. Są w pełni funkcjonalne, wizualnie i pod względem eksploatacji będą działać jak nowe z  pełną gwarancją.  Dostarczymy je w dowolnym kolorze na zamówienie. Płacisz tylko za ich użytkowanie podczas trwania umowy. 

ZOBACZ KATALOG MASZYN REGENEROWANYCH

Standardowa oferta najmu długoterminowego sprzętu fitness zakłada: okres najmu do 5 lat, od 20 % wpłaty własnej, a także możliwość wykupu maszyn na koniec okresu najmu w cenie 10% wartości urządzenia.  Znajomość realiów  rynku fitness oraz zaplecze logistyczne i specjalizacja w regeneracji maszyn treningowych to nasze atuty.

Co zyskujesz, gdy skorzystasz z oferty najmu długoterminowego?

  • Gwarancję na urządzenie w całym okresie trwania umowy najmu sprzętu.
  • Pełne wsparcie w trakcie trwania umowy ze strony TOP-GYM i FIT-CREDIT.
  • Maszyny zregenerowane przez TOP-GYM wyłącznie renomowanych marek Life Fitness i Hammer Strength, również z dostępem do nowych technologii
  • Masz kilka opcji do wyboru: sprzęt fitness odnowiony ( po pełnej regeneracji), sprzęt fitness po regeneracji, bez ingerencji wizualnej ( AS IS) – oba warianty z pełną gwarancją, oraz sprzęt fitness odnowiony z  gwarancją na 12 m-cy
  • Darmowy przegląd sprzętu fitness na każdy rok użytkowania.
  • Gwarancję naprawy  24-48 h  (serwis w razie usterki). Szybkość naprawy zależy od odległości od siedziby naszej firmy. 24 h do 300 km., 48 h powyżej 300 km.
  • Maszynę zastępczą w przypadku braku możliwości naprawy urządzenia.
  • Możliwość modyfikacji okresu, wpłaty własnej i wykupu.
  • Spokój i bezpieczeństwo – płacisz tylko za użytkowanie maszyny, a wszystkie formalności są po naszej stronie.

Skontaktuj się z nami   z.trybka@fit-credit.pl

+48 696 717 070

Przesyłając zgłoszenie serwisowe akceptuję fakt, że podane przeze mnie dane osobowe będą przetwarzane w celu jego realizacji, na zasadach określonych w Polityce prywatności - z którymi zapoznałem się przed przekazaniem ww. danych.