MARKI W OFERCIE TOP-GYM

Marki w  ofercie TOP-GYM to renomowani producenci sprzętu do ćwiczeń.
Wasi klubowicze wykonają skuteczny trening wytrzymałościowy, siłowy,
funkcjonalny oraz HIIT na urządzeniach m.in. Life Fitness, Hammer Strength, 

Indoor Cycling Group, Cybex, czy First Degree Fitness. Oferujemy zróżnicowane
portfolio sprzętu fitness i usług, by spełnić oczekiwania Waszych klientów.

Codziennie na maszynach Life Fitness ćwiczy 60 milionów użytkowników w ponad 250.000 obiektach. W tym  w klubach fitness, hotelach, ośrodkach sportowych, bazach wojskowych oraz siłowniach domowych w 160 krajach na świecie. Znakiem firmowym Life Fitness jest perfekcyjna biomechanika i niezawodność maszyn fitness. Liczne innowacyjne rozwiązania stosowane przez amerykańskiego producenta zwiększają zaangażowanie i motywację ćwiczących. Jednocześnie dostarczają wielu narzędzi właścicielom i menedżerom obiektów fitness, umożliwiających budowanie lojalności klubowiczów.

Światowa renoma maszyn Hammer Strength została zbudowana ze stali, hektolitrów wylanego potu i niezłomnej determinacji. Hammer Strength to marka nr.1 dla profesjonalnych sportowców: urządzenia wytrzymają każde obciążenie, a co najważniejsze są zaprojektowane do osiągania wyśrubowanych rezultatów. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych i bezpieczeństwie treningu. Niech Twoi klienci poczują nieprzeciętną jakość, solidność i biomechanikę maszyn Hammer Strentgh oraz satysfakcję z realizacji celów treningowych.

Podczas zajęć indoor cycling, wysiłek kontroluje się za pomocą oporu regulowanego indywidualnie, tak więc każdy może trenować na swoim poziomie wytrenowania oraz tempie.  Oferujemy rowery Life Fitness powered by ICG do indoor cycling, a do  nich dodatkowe rozwiązania do angażujących, enegergetycznych i motywujących zajęć grupowych. 

FitQuest to analizator składu ciała oraz zaawansowane technologicznie urządzenie do pomiaru najważniejszych parametrów sprawności. Trwający 4 minuty test sprawności mierzy 8 parametrów m.in siłę i wytrzymałosć górnych i dolnych partii mięśniowych, siłę eksplozywną mięśni. 

FitQuest to znakomite narzędzie do pozyskania nowych klientów na trening personalny. Właściciele i menedżerowe klubu fitness dzięki FitQuest mają możliwość większego zaangażowania klientów w trening, oraz lepszą interakcję klubu z klientem.

First Degree Fitness to ceniony australiski producent wysokiej klasy ergometrów wioślarskich z oporem wodnym.  Wioślarze wodne First Degtree z opatentowanym systemem Fluid Technology mają charakterystyczny podwójny zbiornik na wodę, w którym wielkość oporu można regulować za pomocą pokrętła.  Możliwość regulacji oporu w wioślarzach wodnych to unikalna cecha produktów FDF. W ofercie posiadamy zarówno stylowe ergometry wioślarskie drewniane oraz stalowe.

Champions Ladder, to innowacyjna bieżnia wspinaczkowa. Możemy wykorzystać ją  do rozgrzewki przed treningiem, w treningu cardio całego ciała, jako stację w treningu obwodowym, a także w grupowym treningu kameralnym. Na nowoczesnym wyświetlaczu zobaczymy takie parametry treningu jak m.in.: pokonany dystans, szybkość, liczba spalonych kalorii, wartość tętna.

Unikalna budowa urządzenia ustawia użytkownika pod kątem 40 stopni, aby zmniejszyć nacisk na dolną część pleców, co przy okazji sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla stawów (w tym kolan).

Cybex to renomowany producenta sprzętu fitness, która międzynarodową renomę zyskała zwłaszcza urządzeniom cardio.  Marka szczyci się intensywnymi badaniami naukowymi nad biomechaniką swoich urządzeń.  Ciekawostka: wszyscy astronauci, którzy kiedykolwiek wylądowali na księżycu, odbywali treningi na sprzęcie CYBEX!. Flagowym produktem Cybex jest trenażer Arc Trainer. Z kolei  najnowszym  jego wariantem jest SPARC do treningu interwałowego.   

SCIFIT to światowy lider sprzętu cardio przeznaczonego dla osób w trakcie rehabilitacji oraz z segmentu „active aging”.  Maszyny SCIFIT są przyjazne dla użytkownika umożliwiając wszechstronny trening również osobom na wózkach inwalidzkich. Niski opór początkowy sprawia, że ćwiczenia nie obciążają stawów, a jednocześnie budują funkcjonalną siłę  ćwiczącego.

Renomowany amerykański producent profesjonalnych bieżni, przeznaczonych do intensywnej eksploatacji. Unikalna powierzchnia biegowa Slat-Flex® zapewniająca doskonałą amortyzację, wyjątkowa wytrzymałość i wiele dostępnych modeli, sprawia, że Woodway® jest wyborem nr.1 wśród wyczynowych sportowców w USA. Urządzenia te również pracują znacznie ciszej niż standardowe bieżnie mechaniczne.

 Flagowe produkty Peak Pilates to linia urządzeń drewnianych, które są najczęściej wybieranym produktem przez doświadczonych trenerów Pilates, właścicieli studiów Pilatesa, oraz kluby fitness i spa na świecie. Koncepcja Peak Pilates w Polsce to spójna oferta programów i produktów do Pilatesa oraz treningu funkcjonalnego. Kontakt ciszewska@peakpilates.pl