NASZE MARKI

W ofercie TOP-GYM znajdziesz zróżnicowane portfolio sprzętu do ćwiczeń.
Wyposażymy kompleksowo całą twoją siłownie i wszystkie strefy treningowe.
Oferujemy tylko sprawdzone i renomowane marki.

Codziennie na maszynach Life Fitness ćwiczy 60 milionów użytkowników w ponad 250.000 obiektachW tym  w klubach fitness, hotelach, ośrodkach sportowych, bazach wojskowych oraz siłowniach domowych w 160 krajach na świecie. Znakiem firmowym Life Fitness jest perfekcyjna biomechanika i niezawodność maszyn fitness. Liczne innowacyjne rozwiązania stosowane przez amerykańskiego producenta zwiększają zaangażowanie i motywację ćwiczących. Jednocześnie dostarczają wielu narzędzi właścicielom i menedżerom obiektów fitness, umożliwiających budowanie lojalności klubowiczów.

Zobacz katalog produktów

Światowa renoma maszyn Hammer Strength została zbudowana ze stali, hektolitrów wylanego potu i niezłomnej determinacji. Hammer Strength to marka nr.1 dla profesjonalnych sportowców: urządzenia wytrzymają każde obciążenie, a co najważniejsze są zaprojektowane do osiągania wyśrubowanych rezultatów. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych i bezpieczeństwie treningu. Niech Twoi klienci poczują nieprzeciętną jakość, solidność i biomechanikę maszyn Hammer Strentgh oraz satysfakcję z realizacji celów treningowych.

Zobacz katalog produktów

Podczas zajęć indoor cycling, wysiłek kontroluje się za pomocą oporu regulowanego indywidualnie, tak więc każdy może trenować na swoim poziomie wytrenowania oraz tempie.  Oferujemy rowery Life Fitness powered by ICG do indoor cycling, a do  nich dodatkowe rozwiązania do angażujących, enegergetycznych i motywujących zajęć grupowych.

Zobacz katalog produktów

Myzone, producent monitorów pracy sercy tętna wspiera klubów fitness w tworzeniu zżytej społeczności, której członkowie wspólnie realizują cele treningowe. W ten sposób obiekty fitness uzyskują przewagę nad konkurencją, a ich zajęcia z wykorzystaniem monitorów tętna Myzone angażują klientów. Myzone współpracuje m.in z Life Fitness i TRX. Proponuje systemowe rozwiązania dla zajęć grupowych i treningów w małej grupie, wpisujące się w grywalizację. To trend fitness na czasie z wykorzystaniem technologii. Obiekt fitness oferujący klientom możliwość grywalizacj zwiększa radość z aktywności fizycznej i motywację swoich członków.

Zobacz katalog produktów

Ten dostawca akcesoriów do ćwiczeń działa od ponad 30 lat. Oferuje takie marki jak Lifemaxx, Crosmaxx czy LMX. W portfolio ma ponad 500 akcesoriów. Znajdziesz tu akcesoria do zajęć grupowych – np. stepy, maty, piłki, hantle. Ponadto wszystko, co potrzebne do treningu funkcjonalnego ( kettle, gryfy, worki treningowe, liny battle rope i wiele innych). Wyposażenie strefy wolnych ciężarów? Lifemaxx oferuje szeroki wybór akcesoriów przystępnej cenie. Gryfy, zaciski, talerze, hantle, bumpery również oferuje ten europejski producent. Co cechuje produkty Lifemaxx? Idealna równowaga między innowacyjnością, designem, jakością i przystępną ceną.

Zobacz katalog produktów

Marka TRX® zrewolucjonizowała podejście do ćwiczeń, proponując trening z ciężarem własnego ciała w podwieszeniu – w każdym miejscu – na siłowni, w domu i w plenerze. To niezwykle skuteczny trening grupowy oraz indywidualny, cieszący się popularnością na całym świecie. Poprawa kondycji, siły, mobilności, wzmocnienie mięśni centrum to tylko niektóre z atutów tego treningu. Wszystko zaczeło się od taśm TRX® Suspension Trainer, a potem dołączały kolejne produkty i akcesoria. Obecnie  TRX® proponuje również kompleksowe rozwiązania do treningu funkcjonalnego. Z linią modułowych stanowisk TRX Studio Line stworzysz profesjonalną strefę funkcjonalną w Twoim klubie. Zapytaj nas o ofertę.

Zobacz katalog produktów

First Degree Fitness to ceniony australiski producent wysokiej klasy ergometrów wioślarskich z oporem wodnym.  Wioślarze wodne First Degtree z opatentowanym systemem Fluid Technology mają charakterystyczny podwójny zbiornik na wodę, w którym wielkość oporu można regulować za pomocą pokrętła.  Możliwość regulacji oporu w wioślarzach wodnych to unikalna cecha produktów FDF. W ofercie posiadamy zarówno stylowe ergometry wioślarskie drewniane oraz stalowe.

Zobacz katalog produktów

Versaclimber to piekielnie skuteczny symulator wspinaczki. Sprawdzi się na siłowni fitness, klinikach fizjoterapii, bazach wojskowych, salach treningowych profesjonalnych drużyn sportowych.  Za Oceanem niezwykle popularne są zajęcia grupowe na VersaClimberze. Jest całkowicie  bezpieczny dla stawów. Badania dowodzą, że trening na VersaClimber przez zaledwie 20 minut lub krócej aktywnie angażuje wszystkie główne grupy mięśni i jest bardziej efektywny  od ćwiczeń na bieżnii, eliptyku. stepperze czy wioślarzu.

Zobacz katalog produktów

Renomowany amerykański producent profesjonalnych bieżni, przeznaczonych do intensywnej eksploatacji. Unikalna powierzchnia biegowa Slat-Flex® zapewniająca doskonałą amortyzację, wyjątkowa wytrzymałość i wiele dostępnych modeli, sprawia, że Woodway® jest wyborem nr.1 wśród wyczynowych sportowców w USA. Urządzenia te również pracują znacznie ciszej niż standardowe bieżnie mechaniczne.

Zobacz katalog produktów

SCIFIT to światowy lider sprzętu cardio przeznaczonego dla osób w trakcie rehabilitacji oraz z segmentu „active aging”.  Maszyny SCIFIT są przyjazne dla użytkownika umożliwiając wszechstronny trening również osobom na wózkach inwalidzkich. Niski opór początkowy sprawia, że ćwiczenia nie obciążają stawów, a jednocześnie budują funkcjonalną siłę  ćwiczącego.

Zobacz katalog produktów

 Flagowe produkty Peak Pilates to linia urządzeń drewnianych, które są najczęściej wybieranym produktem przez doświadczonych trenerów Pilates, właścicieli studiów Pilatesa, oraz kluby fitness i spa na świecie. Koncepcja Peak Pilates w Polsce to spójna oferta programów i produktów do Pilatesa oraz treningu funkcjonalnego. Kontakt ciszewska@peakpilates.pl

Zobacz katalog produktów

Champions Ladder, to innowacyjna bieżnia wspinaczkowa. Możemy wykorzystać ją  do rozgrzewki przed treningiem, w treningu cardio całego ciała, jako stację w treningu obwodowym, a także w grupowym treningu kameralnym. Na nowoczesnym wyświetlaczu zobaczymy takie parametry treningu jak m.in.: pokonany dystans, szybkość, liczba spalonych kalorii, wartość tętna.

Unikalna budowa urządzenia ustawia użytkownika pod kątem 40 stopni, aby zmniejszyć nacisk na dolną część pleców, co przy okazji sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla stawów (w tym kolan).

Zobacz katalog produktów
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram