Partnerzy TOP-GYM

C+P Systemy Meblowe sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy to sprawdzony producent metalowych szafek ubraniowych do szatni w obiektach sportowych, fitness oraz przemysłu. Oferujemy doradztwo, przygotowanie projektu, wizualizacji, z dostawą oraz montażem na gotowo włącznie. W ofercie systemy zamków na PIN lub kartę.
Fit Credit Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi finansowe dla siłowni, klubów fitness, studiów treningu personalnego, hoteli, OSIR-ów i baz wojskowych. Aktualnie proponujemy długoterminowy najem urządzeń fitness z pakietem gwarancji i darmowych przeglądów na cały okres trwania umowy; oraz system finansowania ratalnego karnetów dla klientów indywidualnych, będących członkami obiektów sportowych.
Hammer Tech Polska to producent sprzętu sportowego do obiektów sportowych i boxów crossfitowych. Naszą dewizą jest dbałość o detale, dlatego też w procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze maszyny CNC. Akcesoria oparte na systemie plug & play umożliwiają dowolną konfigurację zakupionego sprzętu oraz nieograniczone możliwości rozbudowy.
Marbo Sport z siedzibą w Starachowicach to producent sprzętu kulturystycznego, działający od ponad 30 lat. Kulturystyka jest naszą pasją, a dzięki połączeniu jej z nowoczesnym parkiem maszynowym, dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły, a przede wszystkim z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników.
Internetowy sklep sportowy Sportano to nowoczesna platforma e-commerce, która oferuje specjalistyczny sprzęt, akcesoria i odzież sportową od renomowanych marek. W niezbędne produkty do niemal wszystkich dyscyplin sportowych zaopatrzą się tutaj zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy.
selectmagnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram