REFERENCJE

Klienci TOP-GYM mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie realizacji
inwestycji, a także po otwarciu obiektu jesteśmy w stałym kontakcie.
Dziękujemy wszystkim klientom i partnerom za zaufanie. Poniżej wybrane
referencje od naszych kontrahentów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Dzięki firmie TOP-GYM wszystkie maszyny w naszych klubach są w pełni sprawne. TOP-GYM nie tylko dostarcza najlepszy sprzęt fitness, ale także pomaga w realizacji naszych działań marketingowych.
Bartosz Reśliński
Zobacz referencje
Dzięki najwyższej jakości zastosowanych rozwiązań, mamy pewność, że zapewniamy usługi z górnej półki, a nasi klienci to doceniają. Instalacja maszyn przebiegła wzorowo, a kontakt z firmą TOP-GYM, począwszy od pierwszego spotkania, trwa cały czas, mimo, że od otwarcia klubu minęło już sporo czasu.
mgr Daniel Jasionek

Prezes Zarządu, Corso Gym & Fitness

Zobacz referencje
Osobiście jako klient i właściciel klubu cenię sobie bardzo dobry kontakt i zaangażowanie, zarówno ze strony przedstawiciela Pawła Chrapowicza oraz prezesa TOP-GYM Macieja Wolnego, który również zadbał o moje potrzeby związane z pomocą przy otwarciu klubu.
Jacek Gudrowski

Właściciel, BesterGym Fitness Klub

Zobacz referencje
F1 Fitness od wielu lat ( od 2013r.) współpracuje z TOP-GYM w zakresie zakupu i serwisowania sprzętu do klubu fitness nowego oraz regenerowanego. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie i kontakty z wieloma innymi tego typu firmami, odczuwamy ogromną radość, iż mamy zaszczyt współpracować z firmą unikatową na skalę europejską co zaowocowało kilkoma kontraktami, w tym ostatnim, przekraczającym wartość miliona złotych.
„FS" J.Butryn, A.Butryn - s.c.
Zobacz referencje
Bez wątpienia mocną stroną TOP-GYM jest rzetelność. Z przyjemnością chcę też pochwalić wysokie standardy współpracy, o które dba firma TOP-GYM. Warto wspomnieć o tym, że serwis firmy reaguje błyskawicznie na zgłoszenie, co w działalności usługowej jaką jest prowadzenie klubu fitness, jest bezcenne.
Bartłomiej Nowak

Właściciel, Strefa Formy

Zobacz referencje
Po dwóch latach eksploatacji mogę z pełną odpowiedzialnością pochwalić jakość oraz funkcjonalność zakupionego sprzętu Life Fitness. Goście naszego hotelu wielokrotnie chwalili sprzęt jako bardzo użyteczny i niezawodny.
Michał Ziegert

Prezes Zarządu, Puro Gdańsk Stare Miasto

Zobacz referencje
Współpracujemy z firmą TOP-GYM od 2013 roku, która dostarcza i serwisuje nasz sprzęt. Przez lata wzorowej współpracy firma TOP-GYM sprawdziła się jako partner i doradca w każdej modyfikacji strefy, jak również błyskawicznej reakcji serwisowej.

Polecamy TOP-GYM wszystkim, którzy cenią sobie solidne i profesjonalne partnerstwo w biznesie.
Zobacz referencje
Firma TOP-GYM przeprowadza klienta przez wszystkie etapy inwestycji fitness i doradza optymalny wybór maszyn treningowych, dopasowany do profilu klubu. Maszyny cardio Life Fitness są niezawodne, solidnie wykonane, a klienci doceniają ich atuty i , które angażują ich w trening i zwiększają motywację.
Właściciel Paweł Szudrowicz
Zobacz referencje
Odpowiednie podejście do klienta oraz pełne doradztwo w zakresie wyboru maszyn światowego lidera na rynku marki Life Fitness czy też Hammer Strenght jak również możliwość zaprojektowania wyglądu maszyn co w Naszym przypadku zdecydowanie robi wrażenie na naszych klientach utwierdziło Nas w przekonaniu o współpracy.
Właściciel Krzysztof Bernaś
Zobacz referencje
Firma TOP-GYM przeprowadza klienta przez wszystkie etapy inwestycji fitness i doradza optymalny wybór maszyn treningowych, dopasowany do profilu klubu. Maszyny cardio Life Fitness są niezawodne, solidnie wykonane, a klienci doceniają ich atuty i które angażują ich w trening i zwiększają motywację.
Bartosz Reśliński
Behapowiec Gym
Zobacz referencje
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram