Oczyszczanie powietrza

Oferujemy wysokowydajne oczyszczacze powietrza AernoviR, które wykorzystują technologię zimnej plazmy. Profesjonalne oczyszczanie powietrza z AernoviR to dezynfekcja powietrze, dezaktywacja wirusów i zarazków; neutralizacja alergenów, grzybów i nieprzyjemnych zapachów. Urządzenia do oczyszczania powietrza AernoviR mogą pracować w trybie ciągłym 24/7 w obecności ludzi.

Powietrze to zdrowie

Dobra jakość powietrza to ważny  czynnik, zapewniający dodatkową ochronę w czasach pandemii. Dlaczego oczyszczanie powietrza w zamkniętych pomieszczeniach jest tak istotne w czasach pandemii?

Otóż oficjalne zalecenia dotyczące zachowania bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, nie uwzględniają aerozoli. Sa to najmniejsze cząsteczki, które unoszą się w powietrzu pomieszczenia przez wiele godzin.

Czyste i zdrowe powietrze dzięki plazmowej dezynfekcji

Innowacyjne odkażacza AernoviR made in Germany to odpowiedź na oczekiwania  właścicieli firm, zakładów produkcyjnychm placówek medycznych zapewniające dostęp do zdezynfekowanego powietrza non-stop. Urządzenia medyczne klasy I zapewniają czyste powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Skutecznie i w sposób ciągły oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z wirusów, zarazków, bakterii i alergenów.

Co zapewnia skuteczność oczyszczaczy powietrza AernoviR ?

Profesjonalna technologia zimnej plazmy ( którą stosuje się m.in do sterylizacji instrumentów medycznych), ale tak naprawdę 3 rozwiązania w 1 urządzeniu.  W odkażaczach powietrza AernoviR oprócz technologii plazmowej wbudowane są filtry HEPA  ( lub F6) oraz filtr z aktywnym węglem. Zatem: AernoviR uderza z potrójną siłą w wirusy i zarazki.

Wydajność odkażaczy AernoviR i potrójne uderzenie w wirusy i zarazki

Duży wolumen czyszczenia zapewnia ciągłą dezynfekcję powietrza i zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń na powierzchniach. W zależności od przeznaczenia i metrażu pomieszczenia, AernoviR jest dostępny w czterech wersjach. Odkażacze AernoviR cechują się wydajnością począwszy od 115 metrów sześciennych do 500 metrów sześciennych na godzinę.

Przeczytaj, jak oczyszczanie powietrza z AernoviR sprawdza się w salonie Porsche

AernoviR – dostępne produkty

 • AernoviR Basic

  Wydajność oczyszczania powietrza: 115 m3 /h.

  Oczyszczana powierzchnia: do 46 mkw. na  urządzenie ( przy wys. sufitu 2,50 m).

  Wymiary: wys. 17,8 cm x głęb. 67 cm x szer. 19,4 cm

  *2 350,00 €

 • AernoviR Basic Plus

  Wydajność oczyszczania powietrza: 320 m3 /h.

  Oczyszczana powierzchnia: do 128 mkw. na  urządzenie ( przy wys. sufitu 2,50 m).

  Wymiary: wys. 17,8 cm x głęb. 67 cm x szer. 19,4 cm

  *3 200,00 €

 • AernoviR Premium

  Wydajność oczyszczania powietrza: 500 m3 /h.

  Oczyszczana powierzchnia: do 200 mkw. na  urządzenie ( przy wys. sufitu 2,50 m).

  Wymiary: wys. 78,9 cm x głęb. 30,4 cm x szer. 27,8 cm

  *4 400,00 €

 • AernoviR Basic Mobile

  Wydajność oczyszczania powietrza: 115 m3 /h.

  Oczyszczana powierzchnia: do 46 mkw. na  urządzenie ( przy wys. sufitu 2,50 m).

  Wymiary: wys. 16,2 cm x głęb. 62 cm x szer. 16,2 cm

  *2 150,00 €

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram