Regeneracja maszyn treningowych

TOP-GYM oferuje również regenerowany sprzęt fitness oraz używane wyposażenie siłowni.
Nasi technicy znają każdą śrubkę w maszynach Life Fitness. Regeneracja maszyn treningowych to nasza pasja.
Dlatego, maszyny regenerowane przez TOP-GYM trafiają do obiektów sportowych na całym świecie.

Odnowiony sprzęt fitness – dlaczego warto? 8 powodów

TOP-GYM oferuje regenerowany sprzęt cardio i sprzęt siłowy do siłowni,  marki Life Fitness, a także rowery do indoor cyclingu.
U nas kupisz:

  1. sprzęt na siłownię wyłącznie wiadomego pochodzenia,
  2. udzielamy standardowo   gwarancji 36 m-cy  sprzęt do ćwiczeń regenerowany.
  3. używany sprzęt fitness na siłownię, regenerowany w TOP-GYM jest równie wytrzymały i niezawodny jak nowy.
  4. używane wyposażenie siłowni stanowi znakomitą alternatywę cenową.
  5. kupując regenerowany sprzęt fitness w TOP-GYM, masz gwarancję, że wyposażymy  Twój obiekt w sprawny, przeznaczony do wieloletniej eksploatacji sprzęt,
  6. regenerowany sprzęt do ćwiczeń w TOP-GYM przechodzi  wieloetapowe testy techniczne.
  7.  gwarancja naprawy w 24 h! Od stycznia 2020 TOP-GYM gwarantuje naprawę sprzętu fitness w 24 h ( w dzień roboczy). Wypełnij koniecznie zgłoszenie serwisowe. Serwisanci TOP-GYM przyjadą do Twojej siłowni  wyłącznie z oryginalnymi częściami zamiennymi.
  8. Zamiast kupować, wynajmij, sprawdź naszą usługę – najmu długoterminowego 

Proces regeneracji maszyn w TOP-GYM – najważniejsze etapy

1
Dział magazynowo-logistyczny
Przyjmuje maszynę do regeneracji na stan jako surowiec, która po wnikliwej diagnostyce przez dział regeneneracji zostaje odpowiednio oznaczona i rozebrana na części.
2
Dział regeneracji
Przeprowadza diagnostykę maszyny wg szczegółowej listy kontrolnej. Onzakowanie maszyny i demontaż na części pierwsze, które trafiają na poszczególne stanowiska.
3
Regeneracja i wymiana części mechanicznyc
Mechanicy wymieniają łożyska, przygotowują nowe paski i łańcuchy. Wymieniają elementy plastikowe i inne zużyte części maszyny fitness.
4
Elektronika i software
Zużywające się części układów elektrycznych i elektromagnetycznych są wymieniane. Wgrywane jest najnowsze oprogramowanie
5
Lakiernia
Sprawdzone przez techników ramy główne oraz części główne trafiają do lakierni. W bezpyłowej komorze lakierniczej aplikowane są powłoki lakiernicze w dowolnym kolorze.
6
Pole tapicerskie
Tapicer rekonstruuje wszystkie elementy tapicerki wymagające naprawy. Wykonuje tapicerki o różnych fakturach i barwach na życzenie klienta.
7
Montownia
Po regeneracji wszystkich elementów maszyna trafia w częściach do montowni. Krok po kroku, maszyna jest złożona i zyskuje ostatetczny szlif.
8
Dział kontroli jakości
Monitoruje przebieg procesu regeneracji w poszczególnych działach. Zatwierdza urządzenie i nadaje mu pieczęć jakości. Maszyna jest gotowa do wysyłki do klienta.

Regeneracja bieżni w TOP-GYM – co wymieniamy i regenerujemy?

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram