Regenerowany sprzęt na siłownię

TOP-GYM oferuje również regenerowany sprzęt fitness oraz używane wyposażenie siłowni.
Nasi technicy znają każdą śrubkę w maszynach Life Fitness. Regeneracja maszyn treningowych to nasza pasja.
Dlatego, maszyny regenerowane przez TOP-GYM trafiają do obiektów sportowych na całym świecie.

Używany sprzęt fitness jak nowy 

TOP-GYM oferuje regenerowany sprzęt cardio i sprzęt siłowy marki Life Fitness, a także rowery do indoor cyclingu. U nas kupisz sprzęt na siłownię wyłącznie wiadomego pochodzenia, na który udzielamy standardowo gwarancji 36 m-cy . Używany sprzęt fitness na siłownię, regenerowany w TOP-GYM jest równie wytrzymały i niezawodny jak nowy.  Używane wyposażenie siłowni stanowi znakomitą alternatywę cenową.

 Klient kupując regenerowany sprzęt fitness w TOP-GYM, ma gwarancję, że wyposażymy go w sprawny, przeznaczony do wieloletniej eksploatacji sprzęt, który przeszedł wieloetapowe testy techniczne.

Gwarancja naprawy w 24 h!

Od stycznia 2020 TOP-GYM gwarantuje naprawę sprzętu fitness w 24 h ( w dzień roboczy). Wypełnij koniecznie zgłoszenie serwisowe. Serwisanci TOP-GYM przyjadą do Twojej siłowni  wyłącznie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

Proces regeneracji maszyn w TOP-GYM – najważniejsze etapy

1

Dział magazynowo-logistyczny

Przyjmuje maszynę do regeneracji na stan jako surowiec, która po wnikliwej diagnostyce przez dział regeneneracji zostaje odpowiednio oznaczona i rozebrana na części.

2

Dział regeneracji

Przeprowadza diagnostykę maszyny wg szczegółowej listy kontrolnej. Onzakowanie maszyny i demontaż na części pierwsze, które trafiają na poszczególne stanowiska.

3

Regeneracja i wymiana części mechanicznych

Mechanicy wymieniają łożyska, przygotowują nowe paski i łańcuchy. Wymieniają elementy plastikowe i inne zużyte części maszyny fitness.

4

Elektronika i software

Zużywające się części układów elektrycznych i  elektromagnetycznych są  wymieniane.  Wgrywane jest najnowsze oprogramowanie.

5

Lakiernia

Sprawdzone przez techników ramy główne oraz części główne trafiają do lakierni. W bezpyłowej komorze lakierniczej aplikowane są powłoki lakiernicze w dowolnym kolorze.

6

Pole tapicerskie

Tapicer rekonstruuje wszystkie elementy tapicerki wymagające naprawy. Wykonuje tapicerki o różnych fakturach i barwach na życzenie klienta.

7

Montownia

Po regeneracji wszystkich elementów maszyna trafia w częściach do montowni.  Krok po kroku, maszyna jest złożona i  zyskuje ostatetczny szlif.

8

Dział kontroli jakości

Monitoruje przebieg  procesu regeneracji  w poszczególnych działach.  Zatwierdza  urządzenie i nadaje mu pieczęć jakości.  Maszyna jest gotowa do wysyłki do klienta.

Regeneracja bieżni w TOP-GYM – co wymieniamy i regenerujemy?