Kluby fitness

Profesjonalne wyposażenie siłowni i klubów fitness znajdziesz w TOP-GYM.
W tym również używany sprzęt fitness. Doradzimy, jak dzięki optymalnej konfiguracji
wyposażenia i dedykowanym rozwiązaniom stworzyć dochodowy klub fitness
i przyciągnąć nowe grupy docelowe.

Wyposażenie siłowni i klubów fitness

Profesjonalny sprzęt do fitness

Niezawodne maszyny na siłownię, marki Life Fitness i Hammer Strength, cechuje  funkcjonalność i doskonała biomechanika. Dlatego trening na nich dostarcza unikalnych wrażen treningowych i zwiększa satysfakcję klubowiczów. Oferujemy maszyny treningowe fabrycznie nowe ale też regenerowany sprzęt fitness. 

Rozwiązania cyfrowe

Sprzęt Life Fitness cardio podłączony do Internetu dostarcza przydatnych narzędzi do komunikacji z klubowiczami oraz  cennych danych statystycznych. Przeczytaj więcej o digitalizacji w obiektach fitness.

Zapoznaj się z katalogiem maszyn

Wsparcie edukacyjne dla inwestorów

Planujesz otworzyć siłownię? Obejrzyj koniecznie wideoporadnik inwestora fitness.  Nakręciliśmy tę serię filmów razem z  cenionym konsultantem i szkoleniowcem Krzysztofem Pakulcem. To instruktaż pokazujący, jakie najważniejsze decyzje i w jakiej kolejności należy podjąć, przed otwarciem fitness klubu.

Zapytaj nasz dział sprzedaży o korzyści , wynikające z  rozwiązań oferowanych przez Life Fitness.

Dowiedz się więcej

Podłoga sportowa

Oferujemy puzzle podłogowe ( 100 x 100 cm) do strefy wolnych ciężarów i pod maszyny siłowe. Podłoga sportowa gumowa w ofercie TOP-GYM jest wytrzymała i łatwa w montażu. Znakomicie tłumi hałas

Medical Fitness

Rozwiązania do rehabilitacji SCIFIT

Urządzenia treningowe SCIFIT są zaprojektowane specjalnie dla osób w trakcie rehabilitacji. Trening na nich przywróci sprawność ruchową, poprawi koordynację i stabilizację, ograniczy ryzyko upadków. To szeroka gama urządzeń treningowych o stabilnej i przemyślanej konstrukcji, przystosowana również dla osób otyłych oraz na wózkach inwalidzkich. Urządządzenia treningowe SCIFIT sprawdzą się w klinikach rehabilitacyjnych, sanatoriach oraz domach seniora.

Aktywni seniorzy – oferta Life Fitness

Z wysokiej klasy urządzeniami Life Fitness można stworzyć osobną strefę dla seniorów w obiekcie fitness. Rowery poziome Life Fitness Lifecycle zwiększają równowagę oraz stabilność ćwiczących. Z kolei urządzenia do treningu obwodowego z linii Life Fitness Circuit to idealne rozwiązanie, dzięki któremu trenujący poczują się pewniej i nabiorą siły. Są to jedyne tego rodzaju urządzenia na rynku, łatwe w użytkowaniu, z niezwykle prostą regulacją oporu oraz przyjazne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym.

PRZYKŁADOWE ROZWIĄZANIA

 • Efektywne zarządzanie klubem

  Najnowsza technologia wdrożona w maszynach Life Fitness, umożliwia zarządzanie eksploatacją maszyn, monitorowanie aktywności ćwiczących oraz budowanie długotrwałej więzi z klientem.
 • Zwiększenie retencji - FitQuest

  Pomóż swoim klubowiczom osiągać wyznaczone cele i zmotywuj ich do regularnego treningu w Twoim klubie. FitQuest to analizator składu ciała oraz urządzenie do pomiaru najważniejszych parametrów sprawności. Pomocne w treningu personalnym!
 • Indoor Cycling- zbuduj społeczność

  Rowery ICG to solidna baza dla angażujących zajęć grupowych. W parze z profesjonalnymi rozwiązaniami zwiększającymi motywację uczestników zajęć rowerowych to strzał w 10.
 • Kameralny trening grupowy

  Angażujące i motywujące strefy do treningu funkcjonalnego oraz HIIT to sprawdzony sposób na budowanie społeczności w klubie fitness. Wiemy, jak je stworzyć!
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram