O NAS

Naszą firmę założyli Maciej Wolny i Wojciech Śmielak we wrześniu 2006r. W 2009 r. zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem marek światowego lidera branży fitness: Life Fitness i Hammer Strength. Naszą dumą i chlubą jest profesjonalny dział sprzedaży oraz największe w Polsce zaplecze techniczno-logistyczne, które umożliwia nam oferowanie szerokiego wachlarza usług, w tym niestandardowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ TOP-GYM

W TOP-GYM satysfakcja klienta jest najwyższym priorytetem. Dlatego też pracownicy TOP-GYM to osoby zaangażowane i wykwalifikowane. Nieustannie się szkolimy, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego TOP-GYM?

Zapewniamy kompleksową opiekę klienta na wszystkich etapach realizacji inwestycji fitness Oferujemy rozwiązania dla wszystkich modeli biznesowych. 100 % zadowolonych klientów to nie slogan, ale fakt. Jesteśmy liderem rodzimej branży fitness pod względem liczby obiektów wyposażonych kompleksowo oraz częściowo w maszyny treningowe nowe oraz regenerowane. Krótka ścieżka decyzyjna i bezpośredni kontakt z właścicielami : Maciejem Wolnym oraz Wojciechem Śmielakiem sprzyja owocnym relacjom biznesowym. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.
Kompleksowe wsparcie
Niezawodny sprzęt treningowy
Profesjonalne doractwo
Dowiedz się więcej

Nasze marki

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem znanych na całym świecie prestiżowych amerykańskich marek sprzętu treningowego Life Fitness i Hammer Strength. Stale uzupełniamy nasze portfolio o dodatkowe marki oraz usługi, by móc zapewnić naszym partnerom jak najszerszy wachlarz rozwiązań.

Nasze realizacje

Przedstawiamy listę wybranych klubów fitness, hoteli, ośrodków sportowych oraz instytucji wyposażonych przez TOP-GYM w urządzenia treningowe Life Fitness i Hammer Strength.
Dowiedz się więcej

Referencje

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w kompleksowym wyposażaniu obiektów fitness. Przygotowujemy wizualizacje 2D i 3D, proponujemy optymalny dobór wyposażenia do profilu inwestycji, oraz służymy wsparciem marketingowym i doradztwem. W swojej działalności bardzo często bazujemy na rekomendacjach.
Dowiedz się więcej

Praca

Firma TOP-GYM stale się rozwija. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie i przesyłania zgłoszeń do działu kadr TOP-GYM.
Dowiedz się więcej
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram