Life Fitness ponownie w Grafit w Tarnowie

top-gym

13 marca 2020

Siłownia Grafit Tarnów

Druga lokalizacja GrafitTarnowie, oferuje klubowiczom przestronną strefę cardio z maszynami Life Fitness z dotykowymi konsolami Discover SE z rozbudowanymi opcjami rozrywki (m.in. wirtualne trasy LifeScape), dostępem do Internetu i kanałów TV, oraz aplikacji fitness.

TOP-GYM dostarczył najwyższej klasy bieżnie, maszyny eliptyczne oraz rowery treningowe marki Life Fitness. W klubie przy ul. Piłsudskiego 28 B w Tarnowie, postanowiono na surowy klimat industrialny. Duża strefa cardio, siłowa, strefa do cross treningu oraz sala do zajęć grupowych zajmują powierzchnię około 1200 mkw. W pierwszym obiekcie Grafit Akademi Sportu przy ul. Marii Dąbrowskiej 13, można trenować na sprzęcie cardio i siłowym marki Life Fitness, którego dostawcą również była firma TOP-GYM.

Ponowny wybór sprzętu Life Fitness od TOP-GYM został podyktowany m.in. bezproblemowym działaniem maszyn Life Fitness w pierwszej lokalizacji Grafit. Nie bez znaczenia jest również obsługa i serwis pogwarancyjny, który oferuje TOP-GYM. Połączenie tych czynników skłoniło nas po raz kolejny do współpracy z firmą TOP-GYM, rzyznaje Grzegorz Świątek menedżer Grafit Akademii Sportu –

PRZECZYTAJ TAKŻE