Bieżnie Life Fitness – komfort i bezpieczeństwo Twoich klubowiczów

top-gym

13 lutego 2020

bieżnie Life Fitness

Zapewnij swoim klubowiczom trening cardio na najwyższym poziomie. Wyposażając klub w bieżnie Life Fitness. Wytrzymałość, dokonała amortyzacja i biomechanika to największe walory bieżni amerykańskiego producenta. System amortyzacji Flex-Deck, opatentowany przez producenta redukuje obciążenie stawów aż o 30 % procent. Od 1991 r. z fabryki Life Fitness wyjechało w świat ponad 500 000 bieżni. Dlatego mówisz bieżnia – myślisz Life Fitness.

Trzy linie bieżni fabrycznie nowych w ofercie TOP-GYM

Life Fitness Integrity

Ta linia bieżni zyskała kompletnie nowy design. Przez wiele lat była najczęściej kupowaną bieżnią Life Fitness. Obecnie bieżnie Life Fitness Integrity to bezkompromisowa wytrzymałość i nowoczesny design. Dostępne są w różnych wersjach m.in. ze standardową konsolą C)lub z konsolą z 7-calowym ekranem dotykowym LCD ( Integrity X). Z kolei bezprzewodowy Internet umożliwia aktualizację oprogramowania, wgrywanie nowych treningów. Ponadto dzięki monitorowaniu eksploatacji urządzeń, właściciel klubu uzyskuje bardzo przydatne statystyki/

Life Fitness Activate

Kompaktowa, elegancka konstrukcja oraz intuicyjne w obsługa. Tym wyróżniają się bieżnie Life Fitness Activate. Często znajdują się na wyposażeniu siłowni hotelowych i kameralnych klubów fitness.

Najwyższa linia bieżni – Discover SE3HD

Life Fitness Elevation Discover SE3 to bieżnie z najwyższej półki cenowej. Mają konsole o funkcjonalności tabletu ( przekątna ekranu 21 cali) i rozbudowanymi opcjami rozrywki . Wirtualne trasy LifeScape, które umożliwiają trening w najpiękniejszych miejscach na świecie. Bieżnie oraz większość maszyn cardio Life Fitness jest też kompatybilna z zegarkami Apple Watch. W linii Life Fitness Discover SE3HD włączysz usługę Life Fitness on Demand. Twoi klubowicze z pewnością to docenią!.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się która linia bieżni najbardziej pasuje do Twojego obiektu fitness. 

Szukasz bieżni renegerowanych ? W naszej ofercie mamy m.in bieżnie Life Fitness 95 Ti, Life Fitness Classic, Life Fitness 95T Engage i wiele innych! 

PRZECZYTAJ TAKŻE