FIBO 2024 - poznaj przyszłość fitnessu

fibvo 2024 odbierz bilet

Life Fitness na FIBO 2024!
Gotowy na rewolucję w świecie treningu?

Odbierz darmowy bilet na FIBO 2024 w Kolonii (11-14 kwietnia). Spotkaj się z nami na stoisku Life Fitness i przekonaj się, co to znaczy fitness przyszłości!

Life Fitness - lider innowacji od ponad 50 lat

Od pierwszego roweru treningowego LifeCycle po najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe, Life Fitness wyznacza trendy w branży fitness na całym świecie. W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy nową konsolę Discover SE4 i system do treningu funkcjonalnego LFX, a w tym roku… zmieniamy zasady gry!

Symbio Cardio na FIIBO 2024

Poczuj jedność z maszyną i doświadcz treningu na zupełnie nowym poziomie z Symbio Cardio — rewolucyjną linią sprzętu, która łączy człowieka i technologię w perfekcyjnej harmonii. Bądź wśród pierwszych, którzy przetestują cztery zupełnie nowe urządzenia cardio: bieżnię, crosstrainer oraz rower pionowy i poziomy!

Więcej niż tylko cardio - odkryj więcej na stoisku Life Fitness

Na stoisku Life Fitness oprócz najnowszej linii cardio czeka Cię mnóstwo nowości, dzięki którym przyciągniesz więcej ćwiczących do Twojego obiektu:

  • Nowy sprzęt siłowy: Wzniesie poziom treningu w Twoim klubie na wyższy poziom.Zaawansowane rozwiązania cyfrowe: Uatrakcyjnij podróż fitness swoich klientów.
  • Pakiety treningowe: Spełnij cele każdego ćwiczącego.
  • Innowacja zaczyna się od Ciebie!

Odwiedź Life Fitness na stoisku A53/C54 i odkryj:

  • Symbio Cardio: Przyszłość treningu cardio - człowiek i maszyna w jedności.
  • HD Elite iD: Stwórz spersonalizowane programy i udoskonal trening.
  • LFX i maszyny siłowe Insignia dla zaawansowanych: Zmodernizuj swoją siłownię z najwyższej klasy sprzętem i rozwiązaniami cyfrowymi.
  • Zarejestruj się już dziś i odbierz darmową wejściówkę na FIBO!

Team TOP-GYM czeka na Ciebie! Masz pytania? Zadzwoń: +48 668 018 040

Będziemy na Ciebie czekać na stoisku A53/C54!

Nie masz biletu na FIBO 2024, pobierz go tutaj

Do zobaczenia!

PRZECZYTAJ TAKŻE
Nowa brama DAP ze stabilizacją

Ulepszony klasyk: brama Life Fitness DAP w nowej wersji Nowa brama DAP  to znakomita wiadomość dla właścicieli klubów fitness i […]

Life Fitness na IHRSA 2024

Odkryj innowacje, które zrewolucjonizują Twój klub fitness! Zapraszamy do Los Angeles 6-8 marca na IHRSA 2024. Przez ponad 5 dekad […]

Trendy fitness 2024 - TOP 10

Sprawdź, które trendy fitness 2024 przyciągną klientów Trendy fitness 2024 - w najnowszym zestawieniu widać wyraźnie wpływ, jaki wywarła pandemia […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram