Kameralny trening grupowy reaktywacja

top-gym

11 lipca 2021

Official Hammer Strength Box

Hammer Strength Box magnesem na klientów

Official Hammer Strength Box to nowa, unikalna kompleksowa oferta intensywnego treningu dla maksymalnie 12 uczestników. Zawiera różnorodne, prekonfigurowane programy treningowe dla ćwiczących o różnym stopniu sprawności fizycznej. Trenerzy Life Fitness Academy przeszkolą trenerów danego obiektu,  i pokażą im jak prawidłowo prowadzić treningi by wykorzystać w pełni atutu  tego rozwiązania. Niezapomniane wrażenia treningowe  – to oferuje rozwiązanie Hammer Strength.

Jako strefa lub samodzielne studio

Hammer Strength Box może być częścią obiektu fitness jako oddzielna strefa, lub funkcjonować jako samodzielne studio. Sprawdzi się w kameralnych zajęciach grupowych, treningu personalnym czy treningu indywidualnym. 

Trening grupowy w najnowszym rozwiązaniu Life Fitness i Hammer Strength to gotowy i zarazem elastyczny projekt.  Przestrzeń tę można również wykorzystać do treningów personalnych i indywidualnych, nie tylko do treningu grupowego.  Co istotne, inwestor może wybrać spośród wielu projektów  obejmujących zintegrowane oświetlenie i dźwięk, podłogę. Dzięki czemu akceptuje gotowy projekt i tworzy dla swoich klientów wyjątkową strefę treningową, inspirującą i motywująca ćwiczących.

Hammer Strength Box trening grupowy


Hammer Strength Box –najważniejsze atuty

Zespołowość, społeczność i zaangażowanie w trening – te cele przyświecały amerykańskim projektantom z Life Fitness i Hammer Strength  . Wszystko  po to , by zachęcić uczestników do osiągania jak najlepszych wyników.  Oto, dlaczego warto zainwestować w najnowsze rozwiązanie od Hammer Strength :

  • 36 prekonfigurowanych treningów dla wszystkich poziomów zaawansowania – więc każdy może wziąć w nich udział
  • Buduje USP obiektu fitness
  • Szkolenie instruktorów zapewniające spójność i jakość przekazu – dzięki czemu mogą oni skupić się na coachingu i motywowaniu grupy
  • Kompleksowy projekt strefy obejmujący, oprócz wyposażenia  również oświetlenie i dźwięk.
  • Elastyczna, modułowa strefa treningowa, którą można przearanżować według potrzeb
  • Jednorazowa inwestycja
  • Unikalne połączenie sprzętu sportowego premium do treningu siłowego, funkcjonalnego i cardio.
  • Odpowiada na aż 6 z 20 najważniejszych globalnych trendów fitness na rok 2021.

PRZECZYTAJ TAKŻE