Hammer Strentgh HD Elite iD - nowość

Jeszcze więcej możliwości treningowych i personalizacji

W świecie sportu nie ma miejsca na kompromisy. System klatek i stojaków HD Elite iD  Hammer Strength to udoskonalone, spersonalizowane rozwiązanie dla Twojej siłowni.

HD Elite iD  symbolizuje perfekcję i pasję, które przyświecają marce Hammer Strentgh  od kilku dekad. Jest owocem doświadczeń, testów i najbardziej wymagających standardów. Ten system przedefiniowuje możliwości strefy wolnych ciężarów w Twojej siłowni. Co zyskujesz?

  • nieograniczoną przestrzenń do przechowywania akcesoriów i wolnych ciężarów
  • całkowicie przeprojektowane stanowiska treningowe
  • modułową strukturę

Dlaczego Hammer Strength HD Elite iD?

System racków HD Elite iD został zaprojektowany dla tych, którzy pragną więcej. Dla tych, którzy chcą przekroczyć granice tego, co możliwe. Dzięki niezrównanej wytrzymałości, funkcjonalności i precyzji, klatki typu rack sprawdzają się  w najbardziej wymagających środowiskach sportowych. To dla tych, którzy nie boją się wyzwań, dla tych, którzy nie uznają słowa "niemożliwe".

 HD Elite iD stawia twoją markę i tożsamość na pierwszym planie. Tak nadajesz charakter Twojej strefie wolnych ciężarówj. Wykonany z solidnej stali ( o grubości 45mm)  i pokryty wytrzymałą elektrostatyczną powłoką HD Elite iD nie tylko wygląda niezawodnie,  to niezłomny sprzęt.  Dlatego jest jednorazowa inwestycją, która będzie służyć w Twoim obiekcie przez długie lata.

Zobacz, jak ulepszysz strefę wolnych ciężarów, dzięki modułowym rozwiązaniom HD Elite iD

HD Elite iD Half Rack – Kompaktowy sprzęt -moc możliwości

Poznaj HD Elite iD Half Rack – kompaktowych rozmiarów, ale o nieograniczonach możliwościach treningowych. Ten wszechstronny sprzęt dla indywidualnych sportowców i małych grup stanowi esencję naszej filozofii. Możliwość dostosowania do różnych wzrostów, regulowanej wysokości i opcjonalnych akcesoriów czyni go idealnym wyborem dla każdego klubu fitness.

HD Elite iD Half Rack to przestrzeń, w której Twoi członkowie, dążący do treningowej perfekcji przekują  swoje plany  w rzeczywistość. Odpowiedni do przysiadów, wyciskania, podciągania, dipów, ale także do treningów funkcjonalnych i eksplozywnych. Jego wytrzymała konstrukcja z najwyższej jakości materiałów zapewnia, że każdy trening jest nie tylko wyjątkowy, ale także bezpieczny.

Zanurz się w Przyszłość Treningu siłowego z HD Elite iD

System racków HD Elite iD to więcej niż sprzęt. To inwestycja w pasję, w  cele Twoich klubowiczów i Twoją markę. Dzięki niemu, Twoi klienci osiągną swoje cele, a Twoje centrum fitness stanie się prawdziwym sanktuarium dla pasjonatów zdrowego stylu życia.

W  HD Elite iD chodzi o ponownie zdefiniowaną funkcjonalność - różnorodne opcje przechowywania akcesoriów, talerzy obciążeniowych; całkowicie przeprojektowane słupy główne ( m.in nowy rodzaj otworów), unikalne dodatki i modułowość. Ogranicza cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Nie czekaj dłużej. Odkryj pełną gamę produktów HD Elite iD oraz ich dodatków. Przesuń granice tego, co możliwe z HD Elite iD od Hammer Strength.

Dowiedz się więcej

PRZECZYTAJ TAKŻE
Sukces Klubu Fitness

W dzisiejszych czasach, kiedy dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną stało się priorytetem dla wielu osób, kluby fitness rosną jak […]

Trening z hantlami

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z siłownią, czy jesteś bardziej zaawansowaną i obeznaną osobą, hantle są świetnym zestawem, […]

Kluczowe aspekty wyboru dostawcy maszyn i urządzeń fitness dla twojej siłowni

Otwierając klub fitness lub siłownię, wybór odpowiedniego dostawcy maszyn i urządzeń fitness jest kluczowy dla sukcesu przedsięwzięcia i zadowolenia klientów. […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram