Ergometr wioślarski Heat Row – większa moc treningu

top-gym

11 grudnia 2020

Ergometr wioślarski Heat Row

Heat Row to najnowszy ergometr wioślarski Life Fitness, przeznaczony do kameralnego treningu grupowego oraz do treningu HIIT. Solidny, a jednocześnie nowoczesny design zapewnia komfortowy trening na każdym poziomie zaawansowania.

Heat to synonim intensywnego wysiłku. Na ergometrach wioślarskich z linii HEAT użytkownik wykona trening, wykraczający poza standardowe cardio. Trenujący na nich mogą podnosić poprzeczkę , mobilizując się do większego wysiłku i lepszych rezultatów.

Ergometr wioślarski Heat Row – intuicyjny trening

Marka Life Fitness słynie z nowatorskich rozwiązań, angażujących użytkowników. W wioślarzach Heat Row zastosowano wiele funkcji, unikalnych dla tego typu urządzeń treningowych. Wyprofilowane siedzisko, uchwyt na smartfon, specjalne paski na stopę, które łatwo się wkłada i zdejmuje; płynny, regulowany wygodnym pokrętłem (1-100), opór powietrzno-magnetyczny, to tylko niektóre z nich. Z kolei miernik mocy Wattrate ( rozwiązanie analogiczne jak w rowerach do indoor cylingu ICG) umożliwia precyzyjny pomiar wysiłku początkującym i zaawansowanym użytkownikom.

Miernik mocy WattRate i trening w strefach

Technologia Coach by Color® wykorzystuje strefy mocy oznaczone kolorami, by informować ćwiczących o poziomie ich wysiłku podczas treningu. To rozwiązanie umożliwia personalizację treningu pod każdego użytkownika.

Programy treningowe wioślarza Heat Row: szybki start, interwał 30-60, interwał 60-60, interwał zdefiniowany przez użytkownika, docelowy czas, kalorie, dystans, tętno.

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

PRZECZYTAJ TAKŻE