ICG Connect - bardziej angażujące zajęcia rowerowe

Cyfrowy ekosystem ICG Connect to dynamicznie rozwijający się program technologiczny, napędzany przez ICG®.  Pragniemy dostarczać najbardziej zaawansowane interaktywne doświadczenia cyfrowe, dzięki którym wzbogacisz ofertę zajęć rowerowych. Tym samym wyróżnisz się na rynku.

System ICG® Connect wykorzystuje cyfrowe dane treningowe użytkownika i integruje je za pomocą różnych formatów wizualnych, od grywalizacji po zapierające dech w piersiach wirtualne trasy i krajobrazy. Wszystko po to, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju interaktywny program zajęć rowerowych.

Zobacz film

EKSCYTUJĄCE NOWE DODATKI DO PROGRAMÓW

System ICG Connect dostarcza cyfrowe treści, dzięki którym instruktor w pełni panuje nad programem zajęć, a klubowicze są zachwyceni.

System ICG® Connect oferuje nowe ekscytujące dodatki do programu sesji rowerowych, jak również  nową wersję i wygląd sprzętu, który obejmuje:

  • Modyfikacje aplikacji, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników indywidualnym i uczestnikom zajęć rowerowych.
  • Dodatki do opcji programowych dzięki którym instruktorzy mogą włączyć do zajęć jeszcze więcej interaktywnego contentu.
  • Konsolę na stojaku, zwiększającą interakcję między instruktorem a uczestnikami zajęć oraz ułatwiającą instruktorowi ułożenie programu zajęć.
ICG zajęcia rowerowe w klubie fitness

Ekosystem ICG Connect w praktyce

ICG® Connect to interaktywny system multimedialny. Bazuje na założeniu, że filarem zajęć rowerowych jest dostarczenie unikalnych doświadczeń treningowych użytkownikom. Twoi klubowicze zrealizują cele treningowe dzięki interaktywnym rozwiązaniom ICG. W jaki sposób? Przez połączenie interaktywnych konsol rowerowych z animacjami, muzyki, choreografii, symulacji jazdy w terenie,  oraz grywalizacji.

Dla kogo?

MENEDŻEROWIE KLUBÓW FITNESS

Dzięki systemowi ICG® Connect znacznie rozbudujesz i urozmaicisz zajęcia indoor cycling w Twoim klubie. A w konsekwencji możesz się spodziewać wzrostu frekwencji dzięki ulepszeniu programu zajęć rowerowych. To również cenne narzędzie do wypracowania przewagi konkurencyjnej.

INSTRUKTORZY

Instruktorzy mogą zaproponować uczestnikom zajęć zróżnicowane i ulepszone formaty sesji rowerowych na żywo - oszałamiające scenerie, grywalizację z wykorzystaniem parametrów treningowych. Wszystkie opcje, którymi dysponują instruktorzy wraz z choreografią i muzyką tworzą synergię niezwykłych doświadczeń.

KLUBOWICZE

Zajęcia indoor cycling, z jasno określonym celem treningowym i grywalizacją przyciągną większą grupę zainteresowanych klubowiczów.  Mają oni szansę poprawić kondycję, podkręcić tempo jazdy i cieszyć się każdą minutą sesji rowerowej. Nasze programy ICG® Connect System i opcje jazdy na żywo na przypadną do gustu każdemu klubowiczowi.

Interakcja między uczestnikami a instruktorem

System ICG Connect wykorzystuje unikalne cechy produktów ICG®: Coach By Color® i strefy Heat, interaktywne konsole rowerowe z animacjami, symulację jazdy w terenie, grywalizację. Wszystkie dane treningowe użytkowników są gromadzone w aplikacji ICG®. Ten kompletny ekosystem zajęć rowerowych inspiruje uczestników do wysiłku i poprawy wyników treningowych.  Co ważne wzmacnia i intensyfikuje interakcję między uczestnikami, co przecież stanowi filar udanych zajęć grupowych.

Dowiedz się więcej o ofercie zajęć ICG, szkoleniu instruktorów i rowerach indoor cycling.

Zadzwoń: Wojciech Śmielak + 48 662 18 47 48  wojciech@top-gym.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE
Jak Otworzyć Klub Fitness: Kompletny Przewodnik

Otworzenie klubu fitness to marzenie wielu pasjonatów aktywnego stylu życia. Aby jednak przejść od pomysłu do realizacji, potrzeba nie tylko […]

Rola Technologii w Fitness: Jak Nowoczesne Narzędzia Zmienią Treningi

Technologia odgrywa coraz większą rolę w różnych aspektach naszego życia, a branża fitness nie jest wyjątkiem. Nowoczesne narzędzia i innowacje […]

PIĘĆ ZASAD DOSKONAŁEGO DOŚWIADCZENIA TRENINGOWEGO

Doświadczenie treningowe klubowiczów to gorąco dyskutowany temat w branży fitness. Coraz więcej właścicieli siłowni zdaje sobie sprawę, że aby pozyskać […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram