Kluby sieci S4 z certyfikowanymi strefami Hammer Strength

top-gym

6 marca 2020

kluby sieci S4 z Hammer Strength

Kluby sieci S4 z długą tradycją na polskim, a szczególnie warszawskim rynku przeszły gruntowne remonty. TOP-GYM wyposażył je w nowy sprzęt treningowy marki Hammer Strength.
Tym samym 4 z 12 klubów sieci zyskało status Oficjalnych Centrów Treningowych Hammer Strength. Do końca I kwartału 2020 sieć S4 wyposaży kolejne 3 warszawskie kluby w maszyny siłowe Hammer Strength.

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klubowicze doceniają przede wszystkim kluby sieci S4 za ich atmosferę. Nawiązuję klimatem do siłowni sprzed wielu lat, gdzie wszyscy dobrze się znali i chętnie wspólnie podejmowali wyzwania oraz wspierali się w dążeniu do celu. Właśnie to przede wszystkim przyciąga ludzi do naszych klubów. Równocześnie zapewniamy w nich sprzęt, na którym przygotowują się najlepsi sportowcy na świecie. To pozwala na trening zarówno dla tych najbardziej wymagających, jak i początkujących – powiedziała Joanna Lefek, manager regionalny sieci S4.

Twórca Hammer Strength, Gary Jones w 1989r. odmienił oblicze treningu siłowego. Opracował urządzenia zorientowane na wyczyn, wyróżniające się doskonałą biomechaniką, odwzorowującą naturalny ruch ćwiczącego. Dlatego maszyny siłowe Hammer Strength znajdziemy w najbardziej elitarnych ośrodkach treningowych na świecie.

Hammer Strength – wyśrubowane wyniki

Od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania naszą drugą marką Hammer Strength, która jest synonimem profesjonalnego treningu siłowego. Współpraca z ogólnopolską siecią  klubów S4 umożliwi dostęp do tych biomechanicznie doskonałych maszyn,  jak największej liczbie trenujących w Oficjalnych Centrach Treningowych Hammer Strength. Będą mogli osiągać swoje cele treningowe na tych wyjątkowych maszynach, na których swoją formę wykuwają czołowi sportowcy i drużyny świata. Nie bez powodu hasło tej marki to „Building Champions”dodaje Wojciech Śmielak, współwłaściciel TOP-GYM

Fenomen maszyn Hammer Strength Building Champions

Światową renomę marki Hammer Strength zbudowały: stal hektolitry wylanego potu i niezłomna determinacja. Maszyny siłowe Hammer Strength wytrzymają każde obciążenie. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych.

To wszystko w pełni wpisuje się w charakter sieci klubów S4. Marka S4 jest skierowana do pasjonatów aktywności lubiących wyzwania związane z mocnymi treningami, zgodnie z przewodnimi hasłami Siła, Sprawność, Satysfakcja, Sukces. To miejsca nawiązujące klimatem do starych siłowni, ale wyposażone w nowoczesny sprzęt i certyfikowane strefy Hammer Strength. Flagową i najbardziej rozpoznawalną linią tej marki urządzeń są maszyny plate-loaded ( pół-wolne z obciążeniem talerzowym). Wyposażenie stref pozwala poprawić swoje rezultaty dzięki wytrwałemu i systematycznemu treningowi.

PRZECZYTAJ TAKŻE