Konsola Discover SE4 – więcej z treningu cardio

top-gym

17 sierpnia 2023

Konsola Discover SE4

Konsola Discover SE4 w urządzeniach cardio – jak Ci pomoże?

Konsola Discover SE4 – dlaczego powstała? Marka Life Fitness zaprojektowała konsolę SE4 bazując na wnikliwym badaniu ćwiczących w klubach fitness. Stworzyła profil użytkownika strefy cardio, by poznać jego nawyki i oczekiwania.  W efekcie opracowano konsolę, napakowaną opcjami rozrywki dla ćwiczących. Co ważne, konsola ułatwi  budowanie marki klubom fitness. Zyskała możliwość wrzucania filmików nakręconych w klubie, dostępnych dla każdego użytkownika.

Konsola Discover SE4 – lepsza responsywność i jakość obrazu

Duży wyświetlacz z żywymi kolorami przyciąga uwagę ćwiczących i zapewnia im wciągające wrażenia z treningu. 24-calowy ekran (dostępny również w wersji 16-calowej) jest responsywny i stylowy. Ćwiczący mają mnóstwo opcji do wyboru z różnorodnych doświadczeń treningu cardio.
Najnowocześniejsza technologia AIT zapewnia responsywny interfejs użytkownika. SE4 oferuje płynną łączność z urządzeniami przenośnymi, spersonalizowane integracje aplikacji i rozrywkę. Twoi klienci zyskują dostęp do Life Fitness On Demand+, czyli do ponad 400 bezpłatnych treningów fitness z instruktorem oraz 100 interaktywnych tras.  

Umocnij swoją markę dzięki Discover SE4

Unikalną i bezkonkurencyjną cechą konsoli z punktu widzenia właścicieli klubu jest możliwość dodawania własnych treści wideo, które użytkownik może oglądać w trakcie treningu. To znakomity sposób na budowanie więzi z klientem.

Kompatybilność z linią Integrity+

Konsola Discover SE4  jest dostępna nowych bazach cardio Integrity+, jest też kompatybilna ze schodami  PowerMill i Arc Trainerami.
Wszystkie nowe bazy urządzeń z linii Integrity+ zostały odświeżone, i uzyskały akcenty premium,  jak np.  logo Life Fitness metalik, plakietkę z logo LF i uchwyty na bidon. Bieżnia Integrity+ ma również lepszą stabilność po bokach.

24-calowa konsola SE4 jest dostępna we wszystkich modelach! Oznacza to, że ta niesamowita 24-calową konsola SE4 współpracuje z bieżniami Integrity+, eliptykami, rowerami stacjonarnymi pionowymi i poziomymi, schodami Life Fitness PowerMill i trenażerami łukowymi Arc Trainer.  

Life Fitness jako pierwszy producent sprzętu treningowego zaproponował tak dużą konsolę w urządzeniach cardio, poza bieżniami.

Skontaktuj się z nami

PRZECZYTAJ TAKŻE