Life Fitness na FIBO 2023 - poznaj przyszłość fitnessu

Life Fitness na FIBO 2023 - dlaczego warto nas odwiedzić?

Life Fitness na FIBO 2023 - czyli przyszłośc fitnessu, zobacz ją na własne oczy. Dla marki Life Fitness ten rok upłynie pod znakiem innowacji. Po trzyletniej nieobecności, wracamy na FIBO z największą liczbą nowości w historii. Dlatego warto wybrać się na targi FIBO w Kolonii, by poznać innowacyjny sprzęt cardio, siłowy oraz rozwiązania cyfrowe. Zastanawiasz się, jak urozmaicić ofertę swojej siłowni, i jak przyciągnąć oraz utrzymać klientów?

Koniecznie odwiedź stoisko Life Fitness w hali 6. Team TOP-GYM będzie na Ciebie czekał.

"Od ponad 50 lat Life Fitness jest innowatorem i pionierem w klubach fitness i hotelach, a nasz sprzęt doceniają użytkownicy i profesjonalni sportowcy na całym świecie. Marka Life Fitness jest znana z tego, że wyróżnia się wysoką wydajnością, ale jest dostępna dla wszystkich poziomów zaawansowania ćwiczących"

CEO Life Fitness, Paul Stoneham.

Cardio Life Fitness na  FIBO 2023 - jakość, jakiej jeszcze nie było

Ulepszona linia urządzeń cardio Life Fitness Integrity z konsolą SE4 z 24-calowym ekranem dotykowym to istny diament wśród tegorocznych nowości. To największa i najnowocześniejsza konsola cardio na rynku. Zapewnia niezrównane, wciągające, doświadczenia a w tym ponad 500  treningów z instruktorem w usłudze Life Fitness On Demand+. Sprzęt cardio z linii Integrity będzie dostępny konsoląi SE4  o przekątnej ekranu 16" i 24" do wyboru.

Kolejną nowością jest linia Life Fitness Aspire z konsolą SL. Bazuje na dziedzictwie Life Fitness w zakresie zaawansowanej biomechaniki i  oferuje jakości w przystępnej cenie. 

Nowe oblicze Hammer Strength  

Tymczasem Hammer Strength Performance, to linia urządzeń do treningu wydolnościowego, umożliwiająca ćwiczącym przekraczanie granic treningu HIIT w ciągu kilku sekund. Użytkownicy wykonają na nich beztlenowy trening wydolnościowy, uzyskując informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. To ważne, gdy chcesz poprawić swoje wyniki sportowe. Linia składa się z trzech urządzeń: bieżni HD Thread, roweru powietrznego HD Air Bike, oraz trenażera  HD SPARC.

Wzmacniamy doświadczenia ćwiczących

Rower Life Fitness IC7, z unikalnym systemem treningowym pozwalającym na dostosowanie intensywności do indywidualnych celów.  To profesjonalny i komercyjny rower wysokiej jakości, o wielokrotnie nagradzanym designie. Zapewni niepowtarzalne zajęcia rowerowe w Twoim klubie. Globalna społeczność instruktorów ICG, jazdy i eventy Live, możliwości układania własnych treningów, to wszystko sprawia, że możesz stworzyć zgraną grupę lojalnych klubowiczów, uwielbiających jazdę na rowerze.

Z kolei Life Fitness LFX,  tworzy wszechstronne przestrzenie do treningu funkcjonalnego. Łączu sprzęt Life Fitness i Hammer Strength z edukacją i programami przygotowanymi przez Life Fitness Academy.

"Nasi klienci ufają nam, że wprowadzimy najlepszy w swojej klasie sprzęt i przełomowe innowacje do ich obiektów fitness, aby zwiększyć doświadczenie ćwiczących. Kontynuujemy opracowywanie nowych produktów, kierując się filozofią "performance-first", która przekracza oczekiwania zarówno naszych klientów, jak i ćwiczących."

Life Fitness zaprezentuje również Life Fitness Insignia ( 4 całkiem nowe maszyny siłowe, z nową technologią, przeznaczone dla zaawansowanych) oraz Hammer Strength HD Plate i Plate Loaded.

Life Fitness na Fibo 2023 - poznaj przyszłość fitnessu! Bądź z nami koniecznie.

Odwiedź nas na FIBO, pobierz swój bezpłatny bilet j bit.ly/TwojbiletFIBO2023 

Chcesz poznać nowości Life Fitness, umów się z nami na FIBO, zadzwoń koniecznie

+ 48 668 018 040  

PRZECZYTAJ TAKŻE
Jak Otworzyć Klub Fitness: Kompletny Przewodnik

Otworzenie klubu fitness to marzenie wielu pasjonatów aktywnego stylu życia. Aby jednak przejść od pomysłu do realizacji, potrzeba nie tylko […]

Rola Technologii w Fitness: Jak Nowoczesne Narzędzia Zmienią Treningi

Technologia odgrywa coraz większą rolę w różnych aspektach naszego życia, a branża fitness nie jest wyjątkiem. Nowoczesne narzędzia i innowacje […]

PIĘĆ ZASAD DOSKONAŁEGO DOŚWIADCZENIA TRENINGOWEGO

Doświadczenie treningowe klubowiczów to gorąco dyskutowany temat w branży fitness. Coraz więcej właścicieli siłowni zdaje sobie sprawę, że aby pozyskać […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram