Maszyny siłowe Axiom – nowa linia Life Fitness

top-gym

10 września 2020

Maszyny siłowe Life Fitness Axiom

Axiom to nowa linia  maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na górne i dolne partie mięśniowe, bramę Dual Adjustable Pulley oraz 12 ławek i stojaków.  Sprzęt siłowy Axiom cechuje niezawodna biomechanikę oraz nowoczesny design, który sprawdzi się w klubach fitness, czy siłowniach hotelowych. Nowa Linia Life Fitness Axiom to maszyny pojedyncze i dwufunkcyjne. Wszystkie mają wysokiej jakości stosy i nisko profilowane  wieże.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze wiodące w branży portfolio siłowe o serię Axiom. Tym samym oferujemy obiektom fitness jedno, kompletne rozwiązanie do treningu siłowego” – stwierdził Dan Wille, wiceprezes ds. Marketingu i rozwoju produktów w Life Fitness. „Wsłuchaliśmy się w opinie naszych klientów, którzy od teraz mogą doświadczyć wszechstronności nowej linii. Linia Life Fitness Axiom charakteryzuje się wysokiej jakości designem z ulepszoną biomechaniką. To idealnym rozwiązanie, by poprawić jakości doświadczenia treningu siłowego w każdym obiekcie fitness.  A przy okazji cieszy wzrok.”

Intensywniejsze doświadczenia z treningu siłowego dzięki Axiom

Ławki i stojaki Life Fitness Axiom Series są wyposażone w różnorodne rozwiązania do przechowywania i treningu. Dostępnych jest 5 rodzajów stojaków na hantle, stojak na sztangę i pionowy stojak na piłki lekarskie. Ponadto w skład linii Axiom wchodzi maszyna Smitha, regulowana ławka do treningu mięśnie brzucha oraz stojaki do dipów. Z kolei centralnym elementem funkcjonalnego treningu siłowego jest DAP – brama z wyciągiem bloczkowym. Ma niemal nieograniczone opcjami treningu, do  wykorzystania w treningu indywidualnych, treningu personalny lun kameralnym treningu grupowym. Linia jest również przyjazna dla użytkownika i przystępna dla ćwiczących, na wszystkich poziomach wytrenowania. Maszyny stosowe Life Fitness Axiom zawierają instrukcje/naklejki, z których użytkownicy dowiadują się, które grupy mięśni angażują i jak prawidłowo wykonać. Umieszczone na instrukcjach kody QR można również zeskanować smartfonem, by obejrzeć instruktażowy filmik.

PRZECZYTAJ TAKŻE