MZ Remote – wirtualny trening dla klubowiczów na żywo

top-gym

16 grudnia 2020

MZ-Remote wirtualny trening

MZ- Remote to najnowsza propozycja dla klubów fitness i siłowni, australijskiego producenta monitorów aktywności fizycznej Myzone Na czym polega? To wirtualny trening grupowy na żywo, a uczestnicy mogą ćwiczyć razem, trenując np z domu. Jednocześnie dostają w czasie rzeczywistym biometryczne informacje zwrotne i spersonalizowany coaching od trenera, który widzi poziom (strefę) ich wysiłku. Ćwiczący mogą oglądać zajęcia na ekranie smartfona, tableta czy telewizora.

MZ-Remote wirtualny trening w salonie

MZ-Remote – zajęcia z klubu fitness w domowym salonie

MZ-Remote to wyjątkowe rozwiązanie w połączeniu z platformą Zoom. Instruktor prowadzący zajęcia może monitorować w czasie rzeczywistym poziom wysiłku wszystkich uczestników zajęć. Dzięki dzięki informacjom zwrotnym, które dostarczają monitory aktywności Myzone , tych uczestników, którzy potrzebują motywacji, instruktor mobilizuje do większego wysiłku.

Twórca i dyrektor generalny Myzone, Dave Wright, mówi o MZ-Remote:

„W czasach gdy konieczy jest dystans i ograniczenie kontaktów, ważne jest poczucie wspólnoty. Chcieliśmy umożliwić to społeczności Myzone poprzez wspólny trening. MZ-Remote różni się od innych wirtualnych zajęć fitness na żywo. Nie tylko transmitujemy zajęcia, ale zapewniamy spersonalizowany coaching dla wszystkich uczestników na podstawie wysiłku na żywo. Wszyscy widzą w której strefie ćwiczą pozostali uczestnicy.

Od czasu lockdownu tysiące nowych użytkowników dołącza do społeczności MyZone co tydzień.

Dowiedz się więcej o monitorze aktywności Myzone MZ-3

Zapytaj o ofertę MZ-Remote, zadzwoń! + 48 668 018 040 lub m.wolny@top-gym.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE