Odnowiony sprzęt fitness -warianty regeneracji

W TOP-GYM regenerujemy sprzęt fitness od ponad 16 lat. Wkładamy  serce regenerację zaawansowane umiejętności naszych techników . Odnowiony sprzęt fitness to nasza wizytówka od samego początku istnienia firmy. Czasy się zmieniają , podobnie oczekiwania naszych klientów. Otwierasz siłownię? Chcesz dokupić sprzęt? Używany sprzęt fitness to bezpieczna inwestycja, dzięki której oszczędzisz. Dodatkowo masz nowe opcje.

Nowość w TOP-GYM - warianty odnowienia sprzętu fitness

Wprowadziliśmy dodatkowe warianty regeneracji, oprócz pełnej regeneracji sprzętu na siłownię, na takie maszyny udzielamy 36-miesięcznej gwarancji. Oferty różnią się ceną. Najdroższa jest opcja pierwsza-maszyny wyglądają i pracują jak nowe, a dzięki dowolnej kolorystyce możesz wyróżnić się na rynku i przyciągnąć klientów.  Od niedawna oferujemy także pakiety maszyn cardio Life Fitness, w oryginalnym kolorze fioletowym, które możesz wykorzystać w Twoim klubie. Ceny są konkurencyjne. Zapytaj nasz dział sprzedaży o tę ofertę .

Odnowiony sprzęt fitness - pełna regeneracja w  TOP-GYM

Pełna regeneracja w naszej firmie oznacza:  diagnostykę i demontaż maszyny (surowca) według listy kontrolnej: regenerację i wymianę części mechanicznych, układów elektromagnetycznych i elektronicznych, pomalowanie w komorze lakierniczej maszyny na dowolny, zamówiony kolor, oraz rekonstrukcję lub wymianę tapicerki. Następnie  nasi technicy montują daną maszynę, która przechodzi dokładny test kontroli jakości.  Odnowiony sprzęt fitness cieszy się ogromnym zainteresowaniem właścicieli klubów fitness, ze uwagi znacznie niższą ceny w porównaniu do maszyna fabrycznie nowych.  

Dowiedz się, jak w TOP-GYM personalizujemy maszyny dla Twojego klubu.

Dowiedz się, jak regenerujemy maszyny treningowe.

Najem długoterminowy - stałe niskie raty miesięczne 

 Maszyny odnowione według procedury pełnej regeneracji dostępne są też w najmie długoterminowym. To wygodny model finansowania - płacisz kilkaset złotych miesięcznie np. za bieżnię elektryczną, orbitrek czy rowerek do Twojego obiektu sportowego, w stałych ratach. Sprawdź.. ofertę najmu długoterminowego. Usługę najmu fitness kierujemy do OSiRów, baz wojskowych, studiów treningu personalnego i hoteli. 

Odnowiony sprzęt do ćwiczeń bez obróbki wizualnej 

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na funkcjonalności sprzętu fitness, ta opcja różni się od pełnej regeneracji tym, że dostajesz maszyny w tradycyjnym kolorze, bez koloru na zamówienie i tapicerki. Poza tym tak odnowione maszyny treningowe przechodzą identyczną procedurę, jak przy pełnej regeneracji.  W tej opcji również udzielamy pełnej gwarancji 36 miesięcy.

Używany sprzęt do ćwiczeń w stanie AS IS

Sprowadzamy używane urządzenia treningowe z klubów fitness w Europie. Są w dobrym stanie, gotowe do eksploatacji. Czyli dostajesz je dokładnie w takim stanie, w jakim przyjechały do naszej firmy. To jest najtańszy wariant cenowy, ponieważ nie regenerujemy ich w naszym warsztacie. Udzielamy na maszyny "AS IS" gwarancji 6 miesięcy.

Masz pytania?

Zadzwoń koniecznie  +48 668 018 040 

PRZECZYTAJ TAKŻE
Jak Otworzyć Klub Fitness: Kompletny Przewodnik

Otworzenie klubu fitness to marzenie wielu pasjonatów aktywnego stylu życia. Aby jednak przejść od pomysłu do realizacji, potrzeba nie tylko […]

Rola Technologii w Fitness: Jak Nowoczesne Narzędzia Zmienią Treningi

Technologia odgrywa coraz większą rolę w różnych aspektach naszego życia, a branża fitness nie jest wyjątkiem. Nowoczesne narzędzia i innowacje […]

PIĘĆ ZASAD DOSKONAŁEGO DOŚWIADCZENIA TRENINGOWEGO

Doświadczenie treningowe klubowiczów to gorąco dyskutowany temat w branży fitness. Coraz więcej właścicieli siłowni zdaje sobie sprawę, że aby pozyskać […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram