Trening pośladków - 5 powodów by inwestować w sprzęt siłowy?

Dlaczego trening pośladków? Obecnie wiele osób uprawiających sport coraz częściej inspiruje się treningami zawodowych sportowców. To m.in. dlatego mniej zależy im wykuciu sześciopaka na brzuchu i rozbudowanych mięśniach piersiowych, a bardziej na wszechstronnym treningu funkcjonalnym.

Sportowcy wiedzą, że trening pośladków jest niezbędny, by zbudować siłę i osiągnąć dobre wyniki. Teraz, klubowicze i członkowie siłowni wykorzystują trening pośladków jako kluczowy element swojego planu treningowego. Do tego potrzebny im jest sprzęt treningowy.

Prestiżowa marka Hammer Strength opracowała bezkonkurencyjną ofertę sprzętu do ćwiczeń do treningu dolnych partii ciała. Dzięki nowym maszynom Hammer Strength Glute Drive i Hammer Strength Belt Squat , portfolio maszyn siłowych tej marki stało się jeszcze bardziej mocarne. Dlaczego inwestycja w maszyny do treningu pośladków się zwróci? Oto nasze argumenty .

Inwestycja w profesjonalne maszyny na pośladki i uda - 5 powodów, dla których warto

1. TWOI KLIENCI CHCĄ TRENOWAĆ NA SPRZĘCIE, KTÓRY GWARANTUJE REZULTATY

Spójrz na dane Google dotyczące wyszukiwań hasła "trening pośladków" w ciągu ostatnich 5 lat.  Widać wyraźny trend wzrostowy. I to nie wszystko: filmy na YouTube o treningu pośladków takie jak ten lub ten  i ten) mają po kilka milionów wyświetleń.

To zainteresowanie odzwierciedla jeszcze inny trend: wzrost popularności treningu siłowego w ogóle. W 2021 roku nastąpił lekki spadek, gdy pandemia Covid-19 zmusiła ludzi do trenowania w domu zamiast w siłowniach. Z drugiej strony popyt na trenerów i treningi  online potwierdza, że to stała tendencja.

2.    TWOI CZŁONKOWIE UCIESZĄ SIĘ Z MASZYN NA POŚLADKI

Młodsze osoby, trenujące na siłowniach coraz częściej dążą do uzyskania solidnego wyglądu dolnej części ciała, jaki zapewnia trening pośladków. Jednak oprócz walorów estetycznych  trening pośladków jest ważnym elementem wzmacniania tylnej taśmy (dolnej części pleców, pośladków i mięśni grupy kulszowo-goleniowej). Może to przynieść korzyści związane z wynikami sportowymi i zapobieganiem kontuzjom.

Profesjonalna strefa treningu pośladków - wymiernie korzyści dla Twoich klubowiczów

Korzyści z przeniesienia siły na dolne partie mięśniowe są oczywiste. Np.  w przypadku przysiadów i martwego ciągu oraz podnoszenia ciężarów jak np. zarzut z podrzutem .  Tak przyciągniesz do klubu trójboistów siłowych, kulturystów, crossfitowców i osoby trenujące rekreacyjnie.

Poza tym gdy zapewnisz na swojej siłowni profesjonalne maszyny do treningu Hammer Strength, Twoi klubowicze odczują:

  • Poprawę szybkości sprintu (przydatną w wielu sportach).
  • Mniejsze ryzyko kontuzji kolan i dolnej części pleców
  • Poprawa postawy i zmniejszenie bólu w dolnej części pleców.
  • Trening pośladków pomaga Twoim członkom wyglądać tak, jak chcą, czuć się, tak jak im odpowiada chcą i trenować po swojemu.

Gdy zapewnisz im odpowiedni sprzęt treningowy na pośladki i dolne partie ciała, Twoi klienci będą usatysfakcjonowani.

3.    PROFESJONALNE MASZYNY NA POŚLADKI I UDA PRZYCIĄGNĄ NOWYCH TRENUJĄCYCH

Każdy powinien trenować dolne partie ciała, ale nie każdy ma ochotę, czas lub możliwości, aby opanować trening z wolnymi ciężarami. Tradycyjny sprzęt do ćwiczeń,  jak maszyny do wypychania bioder (hip thrust), maszyny do przysiadów (squat machines) i maszyny Smitha spełniają wprawdzie swoją rolę, ale mają także swoje ograniczenia.

Dlatego właśnie wyposażenie siłowni w innowacyjne maszyny na pośladki,  jak Hammer Strength Glute Drive i Hammer Strength Belt Squat, pomoże ci przyciągnąć nowych klientów. Dzięki temu udowodnisz,  że poważnie podchodzisz do zaspokajania potrzeb swoich członków i wyróżnisz się na tle konkurencji.

Profesjonalna strefa do treningu mięśni pośladkowych przyciągnie wiele grup docelowych: sportowców, osoby, dążące do poprawy wyników oraz zminimalizowaniu ryzyka kontuzji i urazów.

maszyna na pośladki Hammer

4.    Trening pośladków - dzięki profesjonalnemu sprzętowi do ćwiczeń Twoi członkowie zrealizują swoje cele treningowe

Regularny trening na siłowni to jeden z kluczowych elementów utrzymania klubowicza. Zanikająca częstotliwość wizyt wskazuje, że rozwiązanie umowy jest wysoce prawdopodobne.

Innymi słowy, gdy dzięki treningowi w Twojej siłowni członkowie będą czuć się silniejsi, zatrzymasz ich na dłużej. Jeśli Twoi klienci będą czerpać przyjemność z treningów, utrzymywać motywację i monitorować postępy, odwdzięczą się lojalnością.

Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie klientów w klubie fitness, jest oferowanie nowego sprzętu. Nie tylko pomoże  ograniczyć kontuzje i urazy, co skutkuje częstszymi wizytami i większą retencją, ale także dostarcza motywacji psychologicznej. Nowe możliwości treningowe zachęcają członków do wykonania kolejnego kroku na drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.  Z kolei poczynione postępy w  budowaniu siły i poprawa wyników motywują do dalszego wysiłku.

Edukowanie klientów również odgrywa dużą rolę. Gdy odkryją korzyści z ćwiczeniach na maszynach na pośladki, mogą zainteresować się regularną aktywnością fizyczną.  

5.    TO JEST HAMMER Strength!

Filozofia Hammer Strength opiera się na dewizie, że aby osiągnąć sukces, trzeba być gotowym do pełnego zaangażowania. Dotyczy to osób ćwiczących. Właścicieli siłowni. I samej mareki.

Marka ta wprowadza i innowacje i projektuje sprzęt siłowy z najbezpieczniejszą, najbardziej efektywną dynamiką ruchu. Dlatego klubowicze trenujący na maszynach Hammer Strength dostrzegają różnicę.

Ćwiczący kochają maszyny Hammera,. Marka na swoją reputację zapracowuje każdego dnia. Oryginalne maszyny Hammer Strength to niezawodny sprzęt, który od lat cieszy się zaufaniem czołowych drużyn sportowych na całym świecie. Jest bezawaryjny, solidny i chroni przed kontuzjami.  

Sprawdź, jak możesz wykorzystać go w swojej siłowni i stworzyć strefę do treningu pośladków.

PRZECZYTAJ TAKŻE
Jak Otworzyć Klub Fitness: Kompletny Przewodnik

Otworzenie klubu fitness to marzenie wielu pasjonatów aktywnego stylu życia. Aby jednak przejść od pomysłu do realizacji, potrzeba nie tylko […]

Rola Technologii w Fitness: Jak Nowoczesne Narzędzia Zmienią Treningi

Technologia odgrywa coraz większą rolę w różnych aspektach naszego życia, a branża fitness nie jest wyjątkiem. Nowoczesne narzędzia i innowacje […]

PIĘĆ ZASAD DOSKONAŁEGO DOŚWIADCZENIA TRENINGOWEGO

Doświadczenie treningowe klubowiczów to gorąco dyskutowany temat w branży fitness. Coraz więcej właścicieli siłowni zdaje sobie sprawę, że aby pozyskać […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram