Treningi na żądanie – zwiększaj retencję dzieki angażującemu cardio!

top-gym

16 grudnia 2022

Treningi na żądanie

Treningi na żądanie w darmowej usłudze Life Fitness on Demand+, to sprawdzony sposób, by przyciągnąć i zatrzymać klubowiczów. Angażujące i wciągające zajęcia na sprzęcie cardio z instruktorem – dają niesamowity zastrzyk energii.  Dostęp do tak dużej biblioteki treści cyfrowych jest możliwy na podłączonych konsolach Discover SE3 HD, które z najnowszą aktualizacją oprogramowania.

Liczby nie kłamią – treningi na żądanie pomogą Ci rozwinąć skrzydła

☟Potwierdza to badanie #lifefitnessinternational przeprowadzone wśród ponad 1000 użytkowników siłowni… Wyniki tej ankiety wykazały, że 

61%  ankietowanych korzysta z treści na żądanie

81%, osób które nie korzystają obecnie z treści na żądanie, na pewno by je przetestowało, gdyby były w ofercie ich klubu 

58% twierdzi, że konsole cardio z usługami na żądanie przekonałyby ich do pozostania w danym klubie

 Zoacz

Unikalne doświadczenie cardio –  treningi na żądanie  LFOD+ ?

Life Fitness On Demand+ oferuje 400 zajęć cardio z instruktorem na żądanie. Treningi prowadzą instruktorzy z prestiżowych nowojorskich klubów, a kręcono je w warunkach studyjnych. Zajęcia trwają od 10 do 40 minut i proponują różną intensywność – dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Treningom na sprzęcie cardio Life Fitness towarzyszy energetyczna muzyka. Strumieniowe odtwarzanie zajęć na żądanie wymaga podłączenia sprzętu cardio do internetu.

Poza treningami z instruktorem Twoi klubowicze mają do dyspozycji 100 interaktywnych tras. Obejmują treningi biegowe, rowerowe oraz wspinaczkę, w zachwycającej scenerii najpiękniejszych zakątkach świata.

Zobacz, jak nagrywano zajęcia Life Fitness on Demand w Nowym Jorku

Cyfrowe treśc LFOD+  zajęcia z instruktorem na jakim sprzęcie?

Twoi klubowicze wciągną się w treningi na żądanie Life Fitness, ćwicząc na bieżniach, eliptyki, trenażerach łukowych ( Arc Trainer), schodach PowerMill, rowerkach pionowych i poziomych oraz na sprzęcie cardio Cybex z podłączonymi konsolami Cybex 70T . Celem usługi LFOD+ jest dostarczenie Twoim członkom najwyższej jakości treści cyfrowych bez dodatkowych opłat i wywołanie efektu WOW, byś cieszył się większą retencją i dużym obłożeniem maszyn cardio.

Przeczytaj też naszą serię o konsolach cardio – dlaczego ich wybór ma kolosalne znaczenie dla sukcesu Twojego klubu

Więcej informacji na  bit.ly/3FG0Mxz

Masz pytania, zadzwoń +48 668 018 040

PRZECZYTAJ TAKŻE