Ulepszona konsola Integrity SL Life Fitness

top-gym

27 sierpnia 2021

Nowa Konsola Integrity SL Life Fitness

Konsola Integrity SL – nowe funkcje, więcej wrażeń treningowych

Konsola Integrity SL, typu LED ,  przeznaczona jest do sprzętu fitness cardio z  linii Life Fitness Integrity.   Łączy w sobie prostotę konsoli LED z eleganckim, nowoczesnym wyświetlaczem oraz  intuicyjną nawigacją.  Dzięki temu użytkownik z łatwością może być „online”.  Life Fitness udoskonalił technologię w konsolach w urządzeń treningowych, dodając w nich zintegrowane połączenie Bluetooth® i kompatybilność z Apple Watch® w konsolach LED. Dzięki ulepszonym funkcjonalnościom konsol Integrity SL,  serwisowanie i konserwacja maszyn cardio jest łatwiejsze.   Od teraz obiekt fitness może ustawić parametry eksploatacji i prewencyjnego serwisowania. Świecąca lampka kontrolna na konsoli, ułatwi szybką diagnozę ewentualnych problemów.

Nowa konsola Integrity SL – jeszcze więcej unikalnych doświadczeń treningowych

Dzięki konsoli Life Fitness Integrity SL, ćwiczący mogą z łatwością rozpocząć trening, korzystając ze znanych funkcji, w tym :

  • szczegółowych parametrów treningu,
  • przycisków szybkiego wyboru prędkości i wzniosu
  • zintegrowanych elementów sterujących kanałami TV
  •  portu USB do ładowania urządzeń przenośnych.

Użytkownicy mają również dostęp do maksymalnie 22 unikalnych treningów cardio, od HIIT po treningi na wybrany zakres tętna na : bieżniach z linii Integrity, eliptykach, rowerach treningowych, trenażerach Arc Trainers i schodach Power Mill.

„Opracowaliśmy Integrity SL bazując na szeroko zakrojonych badaniach doświadczeń użytkowników, aby pomóc naszym  partnerskim klubom fitness, hotelom i ośrodkom sportowym dostarczyć wyjątkowe doświadczenia ich klientom,” podsumował Anthony Radek, Dyrektor ds. rozwoju produktów i oprogramowania w Life Fitness. „Unowocześniona konsola SL  Integrity cechuje się estetycznym designem,  cyfrową łącznością i niezawodnością. To  pomoże w zaangażowaniu klubowiczów w trening, a tym samym w podniesieniu retencji  w klubach fitness. 

Najnowsza technologia w służbie fitnessu – konsola SL

Uaktualniona technologia przenosi treningi na wyższy poziom dzięki łączności bezprzewodowej NFC i ANT+. Ćwiczący mogą bezproblemowo śledzić przebieg treningu, podłączając urządzenia przenośne tym Apple Watch® i monitory tętna, oraz parować słuchawki przez Bluetooth®.  Otwarta platforma konsoli umożliwia także rozszerzoną łączność z zewnętrznymi urządzeniami i aplikacjami.

 Otwierasz siłownię? Skontaktuj się z nami 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE