Warsztaty Myzone U- zintensyfikuj doświadczenia Twoich klubowiczów

top-gym

19 sierpnia 2021

Warsztaty Myzone U

TOP-GYM w imieniu globalnego producenta monitorów aktywności Myzone, zaprasza na warsztaty Myzone U – trzydniowy intensywny cykl szkoleniowy ( w języku angielskim).

Zarejestruj się na 3 darmowe warsztaty z ekspertami Myzone i dowiedz się jak zwiększyć zaangażowanie Twoich klubowiczów i zapewnić im angażujące doświadczenia treningowe.  

Wearable Technology odgrywa coraz ważniejszą rolę w branży fitness. Poznaj możliwości i sposoby jej wykorzystania w Twoim obiekcie. Myzone  to globalny producent monitorów aktywności (mocowanych na pasku, na klatce piersiowej, a ostatnio również na nadgarstku, patrz model MZ Switch). Szczyci się najwyższą dokładnością pomiaru i systemem nagradzania za wysiłek ( w zależności od strefy tętna), tzw. Myzone Effort Points. System Myzone bazuje na pięciu strefach, w zależności od procentu tętna maksymalnego. Trenując przez minutę w danej strefie, użytkownik otrzymuje  MEPs (punkty za wysiłek).

Poznaj ekspertów Myzone 24-26 sierpnia 2021, w godzinach 11.00-14.00 i dowiedz się co zyska Twój klub dzięki Myzone. 

Warsztaty Myzone U- dla kogo?

Wszystkich, którzy znają system Myzone, lub chcą go poznać i wdrożyć w obiekcie fitness.. Kursy te są odpowiednie dla wszystkich członków teamu, od instruktorów fitness po menedżerów, działy marketingu i sprzedaży.

 Czego się dowiesz na warsztatach Myzone U? 

 Myzone U pomoże Ci osiągnąć sukces. Dowiesz się, jak dokładnie monitorować wysiłek, angażować członków i jak stworzyć unikalne doświadczenie w Twoim obiekcie z Myzone.

Warsztaty odbędą się na platformie ZOOM. Na każdy warsztat należy zarejestrować się osobno. Zapraszamy!

Plan warsztatów 

Wtorek 24.08

Myzone U 101: Podstawy Myzone i strategie wdrażania w klubach fitness

Godzina: 11.00-14.00

Zarejestruj się tutaj 

Środa 25.08.2021  

Myzone U 201: Poznaj technologię Myzone

Godzina: 11.00-14.00

Zarejestruj się tutaj 

Czwartek  26.08.2021

Myzone  U 301: Jak zintegrować Myzone z doświadczeniem treningowym klubowiczów

Godzina: 11.00-14.00

Zarejestruj się tutaj 

PRZECZYTAJ TAKŻE