Czyste powietrze w klubach fitness

Właściciele klubów fitness podjęli już wiele działań mających na celu ochronę przed infekcją. Należą do nich, dokładne czyszczenie powierzchni i sprzętu, przestrzeganie bezpiecznej odległości i obowiązku zakrywania twarzy i ust przez kadrę siłowni.

Jest jeszcze jeden element znacznie zwiększający bezpieczeństwo treningu w klubach fitness – to dobra jakość powietrza. Dlaczego oczyszczanie powietrza w zamkniętych pomieszczeniach jest tak istotne w czasach pandemii? Musimy pamiętać o aerozolach - najmniejszych cząsteczkach, unoszących się w powietrzu pomieszczenia przez wiele godzin. Im większe jest stężenie wirusów i zarazków w powietrzu, tym rośnie ryzyko osiadania wirusów i zarazków na powierzchniach przedmiotów. A ich znaczenie i obecność podkreślają naukowcy z całego świata.

Stąd też holistyczna koncepcja higieny w zamkniętych pomieszczeniach powinna zawsze obejmować aspekt dezynfekcji powietrza.

Czyste i zdrowe powietrze dzięki plazmowej dezynfekcji

Innowacyjne odkażacza AernoviR, made in Germany to odpowiedź na oczekiwania właścicieli klubów fitness co do zapewnienia klubowiczom dezynfekowanego powietrza non-stop. Urządzenia medyczne klasy 1, opracowane przez firmę schwa-medico oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z wirusów, zarazków, bakterii i alergenów. W odkażaczach AernoviR zastosowano profesjonalną technologię zimnej plazmy ( którą notabene stosuje się do sterylizacji instrumentów medycznych).

Wydajność odkażaczy AernoviR i potrójne uderzenie w wirusy i zarazki

Duży wolumen czyszczenia zapewnia ciągłą dezynfekcję powietrza i zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń na powierzchniach. W zależności od przeznaczenia i metrażu pomieszczenia, AernoviR jest dostępny w czterech wersjach. Modele odkażaczy AernoviR mają wydajność począwszy od 115 metrów sześciennych do 500 metrów sześciennych na godzinę.

W odkażaczach powietrza AernoviR oprócz technologii plazmowej wbudowane są filtry HEPA oraz filtr z aktywnym węglem. Podsumowując: AernoviR uderza z potrójną siłą w wirusy i zarazki. 

Warto zatem oprócz profesjonalnych środków higieny i przestrzegania reżimu sanitarnego, zapewnić swoim klientom i pracownikom skuteczną ochronę w formie ciągłej dezynfekcji powietrza z AernoviR.

PRZECZYTAJ TAKŻE
Trendy fitness 2024 - TOP 10

Sprawdź, które trendy fitness 2024 przyciągną klientów Trendy fitness 2024 - w najnowszym zestawieniu widać wyraźnie wpływ, jaki wywarła pandemia […]

Trening HIIT w Twojej siłowni

Przyciągnij nowych klientów dzięki ofercie HIIT Trening HIIT jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na poprawie kondycji i wymodelowanej […]

Niezapomniane doświadczenia fitness — jak je kreować?

5 żelaznych reguł, dzięki którym zachwycisz klientów Twojej siłowni Doświadczenia fitness to aktualnie słowo klucz. Kluby fitness przeżywają oblężenie, konkurencja […]

magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram